League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.7

Kullanıcı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Başladı!

League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi 2021'in 1. hafta maçları 23-24 Ocak 2021 tarihinde oynanan maçlar ile birlikte tamamlandı.

League of Legends Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2021 Kış Mevsimi, 23 Ocak 2021 tarihinde Supermassive ve 5Ronin takımları arasında oynanan maç ile birlikte başlamış oldu. Dokuz hafta sürecek olan Kış Mevsimi maratonu, 2020 Türkiye Büyük Finali’nde oynayan iki takım olan Papara Supermassive ve 5Ronin takımlarının arasındaki mücadele ile birlikte başlamış oldu. Açılış maçında rövanşı almak isteyen 5Ronin, Supermassive’e boyun eğdi.

blank

League of Legends esporunun Türkiye ayağı olan Şampiyonluk Ligi’nin ilk haftası, 23-24 Ocak tarihlerinde oynanan toplam 10 karşılaşmanın ardından tamamlandı. Sezonun ilk karşılaşmasında 5Ronin ve Papara Supermassive karşı karşıya gelirken galibiyet ile ayrılan taraf Supermassive oldu. Günün ikinci karşılaşması Beşiktaş ve Dark Passage arasında oynandı ve galibiyetle ayrılan taraf Dark Passage oldu.

Geçtiğimiz sezon oldukça kötü sonuçlar alan ve hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğratan Royal Youth, satın alım sonrası isim değişikliğine giderek NASR Esports oldu ve ilk maçına ligin köklü ve başarılı takımlarından biri olan 1907 Fenerbahçe Espor’a karşı oynadı. Bu karşılaşmasının ardından galibiyet ile ayrılan taraf NASR Esports olurken günün dördüncü karşılaşmasında ise FastPay Wildcats ile GALAKTICOS karşı karşıya geldi ve kazanan taraf Wildcats oldu.

Günün son karşılaşmasında ise Team Aurora ile Galatasaray Espor karşı karşıya geldi ve gülen taraf Galatasaray Espor oldu. İlk haftanın maçlarının ardından 24 Ocak 2021 tarihinde oynanan maçlar ise aşağıdaki gibidir.

  • NASR Esports 1 – 0 Beşiktaş
  • Dark Passage 0 – 1 Papara Supermassive
  • Galatasaray Espor 1 – 0 5Ronin
  • GALAKTICOS 1 – 0 Team Aurora
  • fastPay Wildcats 1 – 0 1907 Fenerbahçe Espor

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol