Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vivo Y100 Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Geekbench'te ortaya çıkan Vivo Y100, MediaTek Dimensity 900 işlemci ve 8 GB RAM ile gelecek.

Son olarak Çinli teknoloji devinin üzerinde çalıştığı yeni telefonu Vivo Y100, Geekbench, BIS ve Google Play Console’da aynı anda ortaya çıktı. Böylece, cihazın teknik özelliklerinin neredeyse tamamını öğrenirken, tasarımı hakkında da fikir sahibi olma şansı yakaladık.

Listelere göre Vivo Y100, MT6877V/ZA model numarasına sahip bir MediaTek Dimensity 900 işlemci tarafından desteklenecek. Bu sekiz çekirdekli işlemci, 2.0GHz’lik bir temel frekansa sahip; 6 çekirdek 2.0GHz’de ve 2 çekirdek daha 2.4GHz’de çalışan bir model. Daha önce bu işlemciyi Vivo V25 5G‘de görmüştük.

Vivo Y100 Teknik Özellikleri

Vivo Y100 Ortaya Çıktı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Vivo Y100 ayrıca Android 13 ile kutudan çıkaracak ve 8 GB RAM ile gelecek. Google Play Konsol listelemesi, cihazın 440 PPI ile 1080 x 2400 çözünürlüklü ekrana sahip olacağını ortaya çıkarttı ki buradan ekranın 6 inç olacağını da anlıyoruz. Ayrıca, cihaz OpenGL 3.2 sürümüne sahip olacak.

Liste ayrıca, ekranın altında bir su damlası çentiği ve çenesi bulunan cihazın ön kısmının mini bir görünümünü de sergiledi ancak bunun akıllı telefonun gerçek bir fotoğrafı değil, bir stok görüntü olabileceğini belirtmekte fayda var. Görünüşe göre Vivo Y100, güçlü bir işlemci ve yüksek çözünürlüklü bir ekran dahil olmak üzere makul özelliklere sahip orta sınıf bir akıllı telefon olacak.

Birden fazla listeleme web sitesinde göründüğü için, bu cihazın piyasaya sürülmesi yakın olabilir. Maalesef henüz cihazın çıkış tarihini ve fiyatını bilmiyoruz ancak daha fazla detay için bizleri takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.