Vivo X50 ve X50 Pro’nun Renk Seçenekleri Belli Oldu

Vivo X50 ve X50 Pro renkleri ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Vivo’nun 1 Haziran tarihinde duyurmaya hazırlandığı yeni akıllı telefon modelleriyle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkaya devam ediyor. Vivo’nun yeni akıllı telefon modellerinin renk seçenekleri belli oldu.

blank

1 Haziran tarihinde tanıtılacak olan Vivo’nun X50 ailesi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gimbal kamera sabitleme sistemi ile birlikte gelecek olan modeller akıllı telefon sektöründe bir ilke imza atacak.

Vivo, X50 ve X50 Pro modellerinin ön ve arka tasarımlarını açığa çıkartan bir tanıtım posteri yayınladı. Yayınlanan poster ile birlikte Vivo X50’nin pembe, X50 Pro modelinin ise gri ve mavi renk seçeceği ile birlikte geleceği görülüyor.

Arkasında dikdörtgen bir kamera modülü ile birlikte gelecek olan Vivo X50 modellerinin sensörü diziliminin ise farklı bir tasarımda olduğu görülüyor. Vivo X50 modelinin kameraları dikey şekilde sıralanırken, X50 Pro modelinin dört kamerasından üçü üçgen formuna sahip. Teknik özellikleri şimdilik bilinmeyen Vivo X50 modelinin özelliklerinin 1 Haziran tarihinde belli olması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol