Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Vivo V29 Lite’ın Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

Devasa kameralarıyla dikkat çeken Vivo V29 Lite'ın teknik özellikleri de belli oldu.

Vivo V27 serisi kısa süre önce piyasaya sürüldü ancak Vivo V29 serisini şimdiden duymaya başladık. Sadece birkaç gün önce, akıllı telefon ailesinin Pro modelinin temel özellikleri sızdırılmıştı. Vivo V29 Pro, V serisindeki tüm Pro modellerinde olduğu gibi kavisli bir ekrana sahip olacak. Arka panel yine renk değişen teknolojiyle gelecek ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak.

Bugün ise Vivo V29 Lite ismiyle seriye ait yeni bir cihaz daha ortaya çıktı. Bu telefon, Google Play Konsol veritabanında bazı özelliklerini açığa vurarak tespit edildi. Listeye göre V29 Lite, V2244 model numarası ile piyasaya sürülecek. Aynı model numarası aynı zamanda yakında çıkacak olan Vivo 78 ve Vivo Y78m’ye de ait. Yani üç telefon aynı özelliklere sahip olacak ancak farklı pazarlarda farklı isimlerle çıkış yapacak.

Vivo V29 Lite Teknik Özellikleri

Vivo V29 Lite'ın Tüm Özellikleri Ortaya Çıktı

Şimdiye kadar sahip olduğumuz bilgilere göre, bu akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 695 işlemci tarafından desteklenecek. Yazılım cephesinde ise telefon kutudan Android 13 ile çıkacak. Ön tarafta ise Vivo V29 Lite, su damlası çentikli bir FHD+ ekrana sahip olacak. Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi olacak ancak MP değerleri henüz net değil. Son olarak telefon 5.000 mAh batarya ve 44 Watt hızlı şarj desteği ile çıkış yapacak.

Bu arada Vivo V29 Lite Çin dışında da satılacak. Öte yandan Vivo V78 hem Çin’de hem de diğer pazarlarda piyasaya sürülebilirken Vivo V78m Çin’e özel olacak. Ülkemizde oldukça aktif bir şekilde cihazlarını piyasaya süren Vivo‘nun, V29 ailesinin tümünü veya en azından birkaçını ülkemize getireceğinden eminiz. Daha yüksek model olan Pro ile ilgileniyorsanız, ek bilgileri aşağıda özetledik:

Vivo V29 Pro‘nun kutusundan Android 13 işletim sisteminde çıkması bekleniyor. Telefonun 66 Watt hızlı şarj desteği ile 5.000mAh bataryaya sahip olması muhtemel. Vivo V29 Pro, 5G desteği ve güvenlik için ekran içi parmak izi sensörü ile gelecek. Ayrıca 64MP ana kamera ile gelecek ancak diğer sensörlerle ilgili ayrıntılar net değil. Ön tarafta ise 50 MP bir öz çekim kamerası yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.