Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Victoria 3 İlk Oynanış Fragmanı Yayınlandı (Türkçe)

Victoria 3, Paradox Interactive'in oyuncuların tarihin nasıl gelişeceğine kendileri karar vermelerine olanak tanıyan en yeni büyük strateji oyunu olacak.

Paradox Interactive’in en yeni büyük strateji oyunu Victoria 3’ün ilk oynanış fragmanı PC Gaming Show’da yayınlandı. Oyunun Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağının ilk sinyali ise oynanış videosunun Türkçe yayınlanması ile verilmiş oldu.

Tarihsel olarak 19. ve 20. yüzyılın başlarında geçen Victoria 3, Europa Universalis gibi başka bir Paradox oyunundan daha çok toplumsal bir simülasyon olacak. Oyuncular, endüstri, ticaret ve politik entrikalar yoluyla uluslarını geliştirmek zorunda kalacak.

Victoria 3 Oynanış Fragmanı

Victoria 3

Victoria 3‘ün en önemli özelliklerinden biri tekrar oynanabilirlik olarak açıklandı. Büyük bir strateji oyunu olduğundan, oyuncular farklı oyunlar için farklı gruplar oynamayı seçebilecek. Aynı zamanda, bir ulusun hemen hemen her sakininin, her insanın kendi kişisel inançlarına, siyasi tercihlerine ve yaşam standartlarına sahip olduğu bir şekilde simüle edilmesine yardımcı olacak.

Victoria 3, doğası gereği oldukça serbest biçimli olacak ve oyuncuların, Crusader Kings 3 veya Hearts of Iron 4 gibi, kendi nihai kazanma koşullarını belirlemelerine izin verecek. Avrupa’yı tek bir hükümet altında birleştirmek gibi daha küçük ölçekli bir hedef veya tam bir dünya hakimiyeti gibi daha büyük bir hedef olsun, kendi hedeflerine karar verecek.

Dünya sahnesinde diplomatik konumunu korumak için diplomatik kurnazlıklar yaparak anlaşmalar, ilişkiler, ittifaklar ve rekabetlerden oluşan karmaşık bir küresel ağ örmeniz gerekecek. Düşmanları çatışmalarda geri adım atmaya ikna etmek için tehditler, askeri beceriler ve blöflerden faydalanacaksınız. Rakip edinmek pahasına da olsa ekonomik ve askeri gücünü artmanız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.