Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları Yayınlandı

Paradox, Victoria 3 1.1 sürümünü yayınladı ve çok sayıda düzeltme ve değişiklik yaptığını duyurdu.

Victoria 3 1.1 güncellemesi ile büyük strateji oyunu için bazı mekanikler yeniden ele alındı, denge değişiklikleri yapıldı, yapay zeka güncellendi, yeni içerikler eklendi ve birçok irili ufaklı hata giderildi. Bu arada, oyunu ilk kez duyuyorsanız, Paradox Interactive’in Türkçe dil desteğiyle çıkış yapan son büyük strateji oyunu için yazdığımız incelemeye göz atabilirsiniz.

Şu anda mevcut olan Victoria 3 1.1, sürümü ‘Earl Grey’ olarak adlandırıldı ve bazı devasa ve kompakt değişiklikler getirdi. Victoria 3’ün en sinir bozucu sorunlarından biri için daha önce duyurulmuş bir düzeltme dahil birçok sorun bu güncelleme ile çözüldü. Victoria 3 hataları ile başınız dertteyse, bu güncellemeye hızlıca yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

Victoria 3 1.1 Güncelleme Notları

Victoria 3 1.1

En büyük değişikliklerden bazıları, meşruiyet değiştiricileri ve moral sisteminde yapılan bir yeniden çalışmayla ilgili. Artık ülkelere meşruiyet düzeylerine bağlı olarak farklı ikramiyeler ve cezalar uygulanacak ve Hükümet Oylarına bağlı olarak özel bir değiştirici eklenecek. Devlet büyüklüğünden kaynaklanan meşruiyet cezaları da artık ideolojik tutarlılığa dayalı bir cezayla değiştirildi.

Paradox ayrıca “taraflar ve diğer çeşitli değiştiriciler arasında verilen zayiatlardaki farkla değiştirilen, savaşın her turu için bir üs kaybına neden olacak şekilde” moral sistemini de elden geçirdi.

Anlaşmalı limanlarda da oldukça büyük bir değişiklik yapıldı çünkü sahiplerinin güç sıralaması piyasa sahiplerinden daha düşükse artık işlev görmeyecek; Paradox’un söylediğine göre Büyük Güçler anlaşmalı limanları diğer Büyük Güçlerin pazarlarına erişmek için kullanamayacak.

Victoria 3 1.1 güncellemesinin geri kalanında da çok sayıda değişiklik yapıldı ancak Paradox’un öne çıkardığı şeylerden bazılarını derledik. Dünyanın dört bir yanındaki petrol ve kauçuk yatakları potansiyeli, ücretlerde yapılan birçok değişiklikle ve kitlesel göçün ana hedefinin koloniler olmasını önlemek için yalnızca anonim devletleri hedefleyen kitlesel göçlerle yeniden dengelendi.

Ayrıca çökmeler, takılmalar, seferler ve diplomasi için hata düzeltmeleri görmelisiniz ve bunun yerine ekranın ortasında veya sağ alttaki bölümde hangi bildirimlerin üstte görüntüleneceğini değiştiren bir kullanıcı arabirimi iyileştirmesi de dikkatinizi çekecektir.

Victoria 3 1.1 güncelleme notlarının tamamını, değişiklik ve iyileştirme dağlarını araştırmak istiyorsanız Paradox tarafından ilgili Victoria 3 forumunda paylaşıldığını belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.