Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vicarious Visions, Blizzard Albany Olarak Yeniden Adlandırıldı

Stüdyo resmi olarak Blizzard Entertainment ile birleşti ve Blizzard'ın üzerinde çalıştığı oyunların geliştirilmesine yardımcı olacak.

Vicarious Visions, geçen yıl Blizzard Entertainment ile birleşerek “tamamen mevcut Blizzard oyunlarına ve girişimlerine adanmış” hale geldi. Bununla birlikte, geliştirme ekibinin Arnavutluk’ta kalacağını ve Blizzard oyunlarına bağlı kalacağını belirterek, Twitter üzerinden resmi birleşmeyi onayladı.

Özellikle Arnavutluk konumunda bulunan Blizzard’ın Kariyer sayfasına göz attık ve stüdyonun adının Blizzard Albany olarak değiştirildiğini de doğruladık. Birleşme haberi uzun zamandır gündemde olduğu için, bu değişiklik o kadar da şok edici değil. Hatta geliştirici ilk birleşme duyurusundan yaklaşık iki yıl önce Blizzard ile çalışıyordu.

Vicarious Visions Artık Yeni Oyunlar Üretmeyecek

Vicarious Visions
Vicarious Visions artık orijinal oyunlar üretmek yerine Blizzard’ın oyunlarına yardımcı olacak.

Diablo 2: Resurrected’i Eylül 2021’de, geçtiğimiz Şubat ayında sona eren Ladder moduyla birlikte PTR testiyle piyasaya sürdü. Eski ismiyle Vicarious Visions’un çalışmaları arasında Crash Bandicoot N. Sane Trilogy ve Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 gibi ünlü yapımlar mevcut. Bu değişim, eski Vicarious’un Blizzard dışı hiçbir oyun yayınlamayacağı anlamına gelse de, desteğinin mevcut projelere nasıl yardımcı olduğunu görmek ilginç olacak.

Stüdyo için bazı iş fırsatları arasında Görev Tasarımcısı, Yardımcı Oyun Yapımcısı, Kıdemli Oyun Yapımcısı ve Diablo 4 için çok daha fazlası mevcut.  Vicarious’un Blizzard’da hangi rolü oynayacağı ve hangi projeler üzerinde çalışacakları henüz bilinmiyor ancak ekip başlangıç ​​kapsamına kadar mevcut Blizzard oyunları ve girişimleri üzerinde çalışacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.