Vestaria Saga I: War of the Scions 27 Aralık’ta Batı’ya Gelecek!

Vestaria Saga I: War of the Scions'ın bilgisayar platformuna geleceği belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Steam üzerinde sergilenmeye başlanan Vestaria Saga I: War of the Scions bugün duyuruldu. 27 Aralık 2019’da Batı’ya gelecek olan yapım henüz ön siparişlere açılmazken ilerleyen günlerde oynanmaya başlanacak.

Tek oyunculu yan hikâye bazlı olarak oynanacak olan Vestaria Saga I: War of the Scions güçlü bir imparatorluğa karşı mücadele eden küçük bir kıyı krallığını konu alacak. Uluslararası bir savaşın ortasına giriş yapacağımız oyun da çeşitli diyalog sahneleri ile bilgilendirilecek, birbirinden farklı görevler ile karşılaşacağız. Krallığı ayakta tutabilmek için zor kararlar alacağımız oyun da çok çeşitli sınıflar, silahlar ve beceriler de yer alacak.

Üstesinden gelebileceğimiz çeşitli bulmacaların da yer alacağı yapımda karmaşık haritalar da bizleri bekleyen içerikler arasında yer alıyor. Zorluk modunun da bulunduğu oyun içerisinde yaptığımız seçimler oyunun gidişatını etkileyecek ve hikâyenin sonunu değiştirebilecek.

Sadece İngilizce dil desteği eşliğinde oynanabilecek olan Vestaria Saga I: War of the Scions uluslararası entrika, casusluk ve büyüleyici bir içerik yapısı yer alıyor olacak. Oyuncular yaptıkları seçimlere göre de içerikler ile de yakından tanışacaklar.

2D grafikler eşliğinde piyasaya sürülecek olan Vestaria Saga I: War of the Scions 27 Aralık’ta Steam’e gelecek. İlerleyen günlerde oyunun fiyat etiketi duyurulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz equivalent or faster processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 x 768 pixels or higher desktop resolution
  • Depolama: 430 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol