Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Venom Konuşmalarının Yüzde 90’ı Marvel’s Spider-Man 2’den Çıkarılmış!

Marvel's Spider-Man 2 için Venom'a odaklanacak bir DLC ve hatta ayrı bir oyu)söylentileri giderek daha muhtemel hale gelmeye başladı.

Marvel’s Spider-Man 2‘nin çıkışının üzerinden bir aydan fazla geçti ve oyun hem eleştirmenleri hem de oyuncuları bir hayli memnun etmeyi başardı. Oyunun çıkışından kısa bir süre sonra, Venom’a odaklanacak ayrı bir proje hakkında birçok sızıntı ortaya çıktı. Potansiyel bir ek paket veya direkt olarak bir Venom oyunu hakkındaki raporlara bir yenisi daha eklendi.

Geçtiğimiz hafta sonu San Francisco’da düzenlenen Fan Expo’da Venom’un seslendirme sanatçısı Tony Todd tarafından ilginç bilgiler açıklandı. Todd, Venom için kaydettiği diyalog satırlarının yalnızca yüzde 10’unun oyunda kullanıldığını vurguladı. Seslendirme sanatçısına kaydettirilen ve parası ödenen bu ses dosyalarının yeni bir DLC veya başka bir Venom oyununda kullanılması bir hayli muhtemel.

Marvel’s Spider-Man 2 Venom DLC’si İddiası

Venom Konuşmalarının Yüzde 90'ı Marvel's Spider-Man 2'den Çıkarılmış!

İlginç bir şekilde Tony Todd, Venom’un “ele geçirdiği” kişinin Miles Morales olduğu bölümlerin ses kaydından da bahsetti. Bu ses kayıtlarının ise hiçbirisi Marvel’s Spider-Man 2’de kullanılmadı. Oyunun anlatımından sorumlu Jon Paquette ise oyun için bir genişleme söz konusu olduğunda bunun öncelikle hayranlara ve onların tepkilerine bağlı olduğunu söylemişti.

Hayranların ve eleştirmenlerin tepkilerine bakacak olursak, genişletme paketi hiç de sürpriz olmaz. Şu anda Metacritic’te oyunun yaklaşık yedi bin kullanıcı incelemesine göre ortalama 9,1/10 puanı olduğunun altını çizelim. PlayStation 5‘e özel olarak 20 Ekim günü piyasaya sürülen oyun, The Game Awards 2023‘te yılın oyunu ödülüne de aday gösterildi.

Insomniac Games’in şu sıralar Marvel evreninde bir oyun seti daha geliştirdiğini de belirtelim. Başrolünde Wolverine‘in yer aldığı yeni oyun muhtemelen 2025’te çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.