Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Venom 3 Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi

Hollywood oyuncularının grevinin sona ermesi ile birlikte, Venom 3'ün yeni vizyon tarihi de ufak bir ertelemeyle belli oldu.

SAG-AFTRA ve Hollywood stüdyolarının geçici bir anlaşmaya varmasıyla oyuncuların grevi nihayet sona erdi. Böylece, birçok film ve dizinin yol haritası yeniden düzenlenerek vizyon tarihleri netleşmeye başladı. Duyurulmasının üzerinden neredeyse 3 yıl geçen Venom 3 için de aynı durum geçerli. Merakla beklenen devam filmi, 8 Kasım 2024’te vizyona girecek.

Tom Hardy‘nin başrolde olacağı ve Kelly Marcel’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu devam filmini, 12 Temmuz 2024’ten 8 Kasım 2024’e ertelenerek hayranları üzse de, grevin bitmesiyle vizyon tarihi artık netleşti. Deadpool 3 gibi süper kahraman temalı olsun ya da olmasın birçok film grevden etkilenerek çekim süreçlerini durdurmak zorunda kaldı ve uzun süredir devam filmlerini veya dizilerin yeni sezonlarını göremez olduk.

Venom 3’ü Kelly Marcel Yönetecek

Venom 3 Ertelendi: İşte Yeni Vizyon Tarihi

Tom Hardy’nin bir kez daha baş rol oynayacağı devam filmini, ikinci filmin de yönetmeni olan Kelly Marcel yönetecek. Kendisi daha önce serinin ilk iki filminin senaryosunu da yazan ünlü yönetmen, üçüncü filmin de senaryosunu kaleme alacak ve üçüncüsünü de yazacak. Oscar adayı aktör Chiwetel Ejiofor, üçüncü filmde açıklanmayan bir rolle Tom Hardy’ye katılacak.

İkinci film, 110 milyon dolarlık bütçesi ile 500 milyon doların üzerinde hasılat yapmayı başarmıştı. Hem Tom Hardy’nin hem de Sony Pictures’ın bu film serisinden ne kadar memnun olduğunu göz önüne alırsak, dördüncü veya beşinci filmleri de görmemiz bir hayli muhtemel. Tabii ki, Venom 3’ün de aynı gişe başarısını gösterebildiğini varsayarsak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.