VCT 2021 Last Chance Qualifer Öncesi Harita Güncellemesi Yapıldı

VCT 2021 Last Chance Qualifer turnuvalarında son Fracture haritasını göremeyeceğiz.

VALORANT’ın 2021 yılında düzenleyeceği son turnuva olacak olan VCT Champions’a katılacak son takımları belirleyecek olan Last Chance Qualifer öncesinde önemli bir güncelleme geldi.

Riot Games’in sevilen oyunlarından birisi olan VALORANT oyununun yaygınlaşması için yeni turnuvalar düzenlenmeye devam ediyor. 2021 yılında düzenlenecek olan son turnuva VCT Champions’a katılacak olan son takımların belirleneceği VCT 2021 Last Chance Qualifer öncesi harita güncellemesi yapıldı.

VCT 2021 Last Chance Qualifer Öncesi Harita

EMEA, Kuzey Amerika, APAC ve Güney Amerika bölgeleri için ayrı ayrı düzenlenecek olan VCT 2021 Last Chance Qualifer öncesi VCT’nin sosyal medya hesapları üzerinden turnuva hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

VCT 2021 Last Chance Qualifer Öncesi Harita Güncellemesi Ve Diğer Değişiklikler

Yapılan kısa ve net açıklamaya göre Last Chance Qualifer turnuvasında oyunun son ve sekizinci haritası olan Fracture’ın devre dışı bırakılacağı ve takımlar tarafından seçilemeyeceğini açıklandı.

vct 2021 last chance qualifer oncesi harita guncellemesi yapildi 3

VALORANT’a son gelen ve Amerika’nın bir bölgesindeki gizli bir deney tesisi olan Fracture haritasını VCT Masters Berlin turnuvasında da görememişti.

VALORANT’ın turnuvalarında şimdilik göremediğimiz Fracture haritasının 2022 yılında düzenlenecek olan turnuvalarda görmemiz bir hayli yüksek. Konu hakkında VALORANT tarafından yapılan açıklamaya bu linkle tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol