Vampyr, 1 Ayda Yarım Milyon Kopya Sattı!

Vampyr, yarım milyon kopya sattı.

5 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapan Vampyr, aksiyon rol yapma oyunu olarak oynanıyor.

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen Vampyr, grafikleri ve içerikleri bakımından oldukça başarılı görünüyor. 5 Haziran’dan bu yana tam 450 bin kopya satışlarını deviren Vampyr, geliştiricisinin yüzünü güldürmeyi başardı. Aksiyon tarzında bir RYO oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda vampire dönüşmüşü bir doktoru canlandıracak ve insanlara yardım etmeye çalışacağız. 1918 yılını esas alacak olan oyunda, çok sayıda korku sahnesi ile karşı karşıya kalacağız. Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri karşılıyor olacak.

Satış rakamları ile memnun olduklarını dile getiren Dontnod Games CEO’su Oskar Guilbert,”Lansmandan bu yana, güncel satış rakamlarımız 450 bin adet oldu. Oyuncular Vampyr’e karşı bir çılgınlık gösteriyor. Bu ilgi bizleri başarıya ulaştırıyor” dedi.

Oyunun yayıncısı olan Focus Home Interactive ise Vampyr’in satışlarının 1 milyona ulaşması gerektiğini belirtiyor. Yaklaşık 1 ayda yarım milyon kopya satan yapım böyle giderse satış rakamlarını artırmaya devam edecek.  Belirtilen satış rakamları PlayStation 4, Xbox One ve PC platformundaki toplam rakamlardır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>