Vampire: The Masquerade – Coteries of New York İkinci Kez Ertelendi!

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York 11 Aralık'a ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar ve Nintendo Switch platformu için duyurulan Vampire: The Masquerade – Coteries of New York aylardır oyuncular tarafından beklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda çıkış yapması beklenen oyun 4 Aralık’a ertelenmişti. Bugün gelen bilgiler ile oyunun ikinci kez ertelendiği belli oldu.

blank

Serial Cleaner ve Ritual: Crown of Horns adlı oyunların geliştiricisi ve yayıncısı olan Draw Distance şu sıralar Vampire: The Masquerade – Coteries of New York ile gündeme gelmeye devam ediyor. İkinci kez ertelenen yapım yeni bir çıkış tarihi alırken oyun Steam, Humble Bundle ve GoG üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 4 Aralık’ta çıkması planlanan Vampire: The Masquerade – Coteries of New York’un çıkış tarihi 11 Aralık’a ertelenmiş. 11 Aralık’ta bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yapım Nintendo Switch platformu için ise ilerleyen aylarda duyurulacak.

Oyunun yeni çıkış tarihi Steam sayfası üzerinden oyuncular ile paylaşıldı.

Hikâye tabanlı olarak oynanabilecek olan yapım çeşitli karakterlere ev sahipliği yaparken aynı zamanda diyalog sahneleri ile de oyuncuları bilgilendirmeye çalışacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol