Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell DLC Duyuruldu

Legacy of the Moonspell yeni bir bölüm, 8 yeni karakter, 13 yeni silah ve altı yeni müzik parçası içerecek ancak çıkış tarihi henüz belli değil.

Vampire Survivors, Legacy of the Moonspell ile ilk ücretli ek paketine sahip olacak. Henüz bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da, yeni ek paketin Steam sayfası yayınlandı ve ek paket hakkında birçok yeni ayrıntı sağladı.

Legacy of the Moonspell, Vampire Survivors için ilk ücretli ek paket olacak ve yepyeni bir sahne, yeni karakterler, yeni canavarlar ve onları katletmek için yeni silahlar sunacak. Hatta sorgulayıcı bir zihniyete sahip olanlar için yine çözülmesi gereken birçok gizemli sır da ek pakette yer alacak. DLC, oyuna Moonspell klanının sonunun geldiği Moonspell Dağı ekleyecek.

Vampire Survivors: Legacy of the Moonspell Yenilikleri

Vampire Survivors

Klanın son öğrencisi Miang Moonspell dahil olmak üzere sekiz yeni karakter de oyunda yer alacak. Dört tanesi sürpriz olarak saklansa da, dört karakterin detaylarını öğrendik:

  • Miang Moonspell – Moonspell Clan’ın düşüşünden önceki son öğrencisi ve muhtemelen en iyisi. Bilinçli bir kahraman.
  • Menya Moonspell – Hayatta kalan birkaç Moonspell büyüğünden biri olan Menya’nın mistik güçleri neredeyse tanrısal boyutta.
  • Syuuto Moonspell – Yeni ay kara büyüsünün sürgün uygulayıcısı, Syuuto yine de kötülüğün düşmanı. Karakterin kötü kişisel hijyeni, sürgünün devam etmesine katkıda bulunabilecek.
  • Babi-Onna – Hem iblislerden hem de ölümlülerden intikam almak için ölümden döndü, yine de kusursuz cazibesi olan eğlendirme ve göz kamaştırma yeteneğini hala bu karakterde mevcut.

Tüm bunların yanı sıra 13 yeni silah ve 6 yeni müzik de oyuna dahil edilecek. Vampire Survivors, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için mevcut. Legacy of the Moonspell hakkında daha fazla ayrıntı için önümüzdeki günlerde bizi takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.