Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampir Temalı EvilVEvil Çıkış Tarihi Açıklandı

Toadman Interactive tarafından biz oyun severlere sunulacak olan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu EvilVEvil'in çıkış tarihi açıklandı.

Geliştirici Toadman Interactive tarafından biz oyun severlere sunulacak olan vampir temalı nişancı aksiyon oyunu EvilVEvil’in çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun 16 Temmuz tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden 20 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Açıklanan detaylar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda oyunun PC sürümünün 10 Haziran’da demo sürümü yayınlanacak. Demo sürümü Steam tarafından dönem dönem gerçekleştirilen Next Fest etkinliği kapsamında sunulacak. Etkinlik dahilinde sadece bu oyunun değil aynı zamanda yüzlerce yapımın ücretsiz demo sürümlerine erişebilecek ve böylece onların nasıl bir yapıya sahip olacağına göre bileceksiniz.

EvilVEvil Tarzı Oyunlar Yükselişte

EvilVEvil oyununa genel olarak bakacak olursak, vampir temalı ve hızlı bir aksiyon sistemine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Farklı karakterlerin yer aldığı yapımda birinci şahıs bir kamera bakış açısına sahibiz ve bununla elimizdeki silahları ateşleyerek düşmanları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Şeytani Zagreus ve sadık hizmetçilerin yer aldığı projede çeşitli planları ortaya çıkarabiliyoruz.

EvilVEvil 2024 05 30 24 003

Karanlık ortamlarda ve arenalarda kendimizi bulabildiğimiz yapımda her biri kendine özgü oyun tarzına ve yeteneklere sahip olan şeytani vampirleri kontrol edebiliyoruz. Farklı karakterler arasında seçim yapabileceğimiz oyunda suikastçıdan büyücüye, avcıdan diğer vampir türlerine kadar çok çeşitli seçimler gerçekleştirebiliyoruz.

EvilVEvil’de son olarak modern ve ateşli silahlardan antik kalıntılara kadar ölümcül bir cephaneliği bizlere sunuyor. Oyunun aynı zamanda daha önce duyuru fragmanı yayınlanmıştı. Bu fragmana da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.