Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valve, Yeni Steam Deck Modelleri Üreteceğini Doğruladı

Resmi bir açıklama ile şirket, Steam Deck'in "çok nesilli bir ürün grubu" olduğunu ve "Steam Deck'in yeni sürümlerini piyasaya sürmeyi" planladığını doğruladı.

Steam Deck, Valve için sağlam bir başarı oldu. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen avuçiçi oyun bilgisayarı, sürekli olarak yok sattı ve kullanıcılardan olumlu tepkiler alırken, kütüphanesi sürekli olarak cihazda çalışacak şekilde tamamen optimize edilmiş oyunlar eklemeye devam etti.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Steam Deck, Valve için uzun vadeli bir proje haline geldi, yani gelecekte cihazın birçok yeni modelini ve sürümünü göreceğiz. Yeni bir cihaz kitapçığında Valve, Deck’i “çok nesilli bir ürün serisi” olarak gördüğünü ve elde taşınır cihazın gelecekteki sürümlerini ve yinelemelerini yayınlamayı planladığını doğruladı.

Steam Deck Modellerinin Sayısı Artacak

Steam Deck

Şirket, “Deck, yeni bir Steam el tipi oyun bilgisayarları kategorisinde ilki temsil ediyor. Gelecekte Valve, bu ürünü donanım ve yazılımda iyileştirmeler ve yinelemelerle takip edecek ve Deck’in yeni sürümlerini piyasaya sürecek.” açıklamasında bulundu.

Kitapçık ise, “Valve, Deck ve SteamOS’u gelecekte de iyi bir şekilde destekleyecek. Topluluktan donanımımızın henüz düşünmediğimiz yeni kullanımlarını öğreneceğiz ve Deck’in ilk sürümünden daha açık ve yetenekli olacak yeni sürümler oluşturacağız.” ifadeleri mevcut.

İlginç bir şekilde, Valve, gelecekteki Steam Deck yinelemeleri hakkında ilk kez açıkça konuşmadı. Bu yılın başlarında Valve başkanı Gabe Newell, platformun “ikinci yinelemesini” ve taşınabilir yeteneklerine nasıl odaklanacağını tartıştı.

Bu arada, mevcut Steam Deck söz konusu olduğunda Valve, tedarik hattı sorunlarının düzelmeye devam etmesiyle üretiminin daha da hızlandığını kısa süre önce doğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.