Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valve, Steam Deck Sevkiyatlarını Hızlandırdı

Valve tarafından geliştirilen oyun cihazı Steam Deck'in teslimatları ikiye katlandı. Geliştiriciler teslimat hızının tahmin ettiklerinden fazla olduğunu bildirdi.

Valve, Steam Deck için gerçekleştirilen 4. çeyrek ön siparişlerini planlanandan önce gerçekleştirmeye başladı. Valve, Q3 rezervasyonlarının hızlandırılmış bir biçimde gönderilmeye devam edeceğini belirtti. Valve yayınladığı kısa bir blog gönderisinde , Steam Deck rezervasyonlarının hızlı karşılanıp müşterilere gönderilmesi konusunda kendi tahminlerinin bile geride kaldığını yazdı.

Şirket, tüm Q3 rezervasyonlarının yerine getirildiğini ve cihazların Q4’te gönderilmesi planlanan kişilere e-postaların ulaşmaya başladığını söyledi. Valve, mağaza sayfasındaki gönderide “İnternetteki bazı kişilerin fark ettiği üzere rezervasyonları hızlandırıyoruz. Bu, artan üretimden kaynaklanıyor. Şaşırtıcı haber ise kendi tahminlerimizi bir kez daha aştık. Bugünkü e-postalar sayesinde artık 3. Çeyrek grubundaki tüm rezervasyonlar için davetiyeler gönderdik.’‘ yazdı.

Steam Deck Teslimatları Aldı Başını Gidiyor

Steam Deck

Özellikle, kısmen uzun bekleme süreleri nedeniyle bir Steam Deck satın almaktan çekinenle bugünün haberleri cesaret verici olabilir. Valve ayrıca ürün sayfasını, bugün bir Deck ön siparişi veren herkesin Eylül ve Aralık ayları arasında cihaza ulaşabileceği konusunda güncelledi. Tokyo Game Show katılımcıları, cihazı ücretsiz edinebildi.

Steam Deck‘in kitaplığında artık 4.000’den fazla Doğrulanmış ve Oynanabilir oyun var, yani kütüphanenizdeki birçok oyunu elde taşınır cihazınıza güvenle yükleyebilirsiniz. Cihaza gelen SteamOS 3.2 oyun sırasında elde taşınır cihazın ekran yenileme hızını ayarlama seçeneği sundu. Valve, hızlı yanıt verme ve pil ömrü arasında denge için cihazı 40Hz’e ayarlamanın en doğrusu olacağını açıkladı. Artık cihazın hoparlörlerinin sesini daha da yükseltmek mümkün ve şirket microSD kartların formatını daha hızlı hale getirdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.