Valve Left 4 Dead 3 Üzerinde Çalışmadığı Haberini Verdi

Valve Left 4 Dead 3 ile alakalı spekülasyonlara son noktayı koydu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

17 Kasım 2008‘de Valve tarafından geliştirilen ve yayınlanan Left 4 Dead bir çok oyuncu tarafından oldukça sevilmiş bir oyun. Left 4 Dead çıktıktan 1 yıl sonra oyunun devam serisi olan Left 4 Dead 2 17 Kasım 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştı.

Son oyunun çıkmasından bu yana tam 11 yıl geçti ve oyuncular artık yeni bir Left 4 Dead oyununun çıkmasını bekliyorlar ama Valve’ın yeni oyun üzerinde çalışma gibi bir durumu söz konusu değil. Uzun zamandır Left 4 Dead 3 üzerinde çalışma yapmadığını belirten Valve geliştiricileri bu konuda ki söylentileri de sonlandırmış oldu.

Valve yetkilileri IGN’e verdiği röportaj’da ” Birkaç yıl önce Left 4 Dead’in gelecek nesil fırsatları için kısa bir araştırma yaptık. Ama biz kesinlik Left 4 Dead ile ilgili yıllardır bir çalışmıyoruz ve yakın bir tarihte’de bununla ilgili bir çalışma görünmüyor” dedi.

Bugün daha önce, Çin’deki HTC Vive başkanı Alvin Wang Graylin, son sunumdan Twitter’a bazı slaytların görüntülerini yayınladı. “2020 VR Trendleri” başlıklı slaytların birinde “Valve HL Alyx / L4D3’ün tüketici ve AAA stüdyosunun ilgisini çekeceğini” yazıyordu.

HTC Vive başkanı Alving Wang Graylin daha sonra Left 4 Dead 3’ün kendi “kişisel spekülasyonu” olduğunu ve hayranlardan bu yanlış anlaşılma için özür diledi.

Bir kaç gün öncede Valve kendi YouTube kanalı olan Valve News Network üzerinden yaptığı video’da yeni bir Left 4 Dead Oyununun gelmeyeceğini belirtti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol