Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’ta En İyi Fade Oyuncusu Benim Diyenler Buraya!

Varolant Türkiye, Fade ile oynarken ne kadar yetenekli olduğunu göstermeniz gereken bir yarışma başlattı. Jüri ve ödüller de belli oldu.

Valorant, takımdaki karakterlerin doğru seçimine ve özel yeteneklerinin ustaca kullanılmasına odaklanan, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu olarak Riot Games tarafından piyasaya sürüldü ve inanılmaz popüler hale geldi. Türkiye’ye de fazlasıyla önem veren şirket, “Atış Serbest” isimli yeni bir yarışma başlattı ve detaylarını açıkladı.

Valorant Türkiye’nin Türk Ajanı Fade’e odaklanan ödüllü etkinliği bugün duyuruldu. Oyunun Türkiye hesabı tarafından paylaşılan duyuruya göre, ödülleri kazanmak için Fade ile oynadığınız en iyi anın kaydını alıp paylaşmanız gerekecek. Jüri koltuğunda kimin oturacağı ve ödüllerin neler olacağı gibi detaylar da paylaşıldı. Atış Serbest etkinliğinin ödülleri ve jürisi kim? Tüm detayları derledik.

Valorant Atış Serbest Ödülleri

Valorant
Tişört ve hoodie tasarımları ise bu görseldeki gibi olacak.

Twitch yayınlarından tanıdığımız ünlü yayıncı Ferit ‘wtcN’ Karakaya jüri koltuğunda oturacak ve ödülleri kazananı belirleyecek. Yayıncı, oyuncuların kaydını alıp paylaştığı en iyi Fade oynanış görüntülerini izleyecek ve bunların arasında yer alan en iyi 10 videoyu yayınlayan şanslı oyunculara ‘Les Benjamins X VALORANT Fade Kit’ kazandıracak.

Eğer siz de Riot Games’in etkinliğine özel olarak tasarlanan Fade temalı tişört veya hoodie kazanmak istiyorsanız, etkinliğe hemen katılabileceğinizi belirtelim. Yarışmaya katılmak için bugünden itibaren 8 gününüz olacak; katılımlar 28 Haziran’da sona erecek. Yarışmaya katılmak için çektiğiniz videoyu, Twitter hesabınızdan #NoContextFade etiketiyle paylaşmanız yeterli olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.