Valorant’ın Yeni Karakteri Reyna’nın Yetenekleri Açıklandı

Valorant'ın Reyna karakterinin yetenekleri detaylandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Riot Games tarafından merakla beklenen FPS oyunu Valorant‘ın yeni karakteri Reyna dün resmi olarak açıklanmıştı. Tam bir detaya sahip olmayan Reyna’nın yetenek seti bugün ise detaylandı.

Reyna, Valorant’ın bugün ki lansmanının ardından oyuna yeni eklenecek olan ilk ajan olarak karşımıza çıkıyor. Kendini iyileştirmek gibi ve eşsiz yetenek setiyle bir çok oyuncunun ilk tercihi olacağına eminim.

Devour (Q) ve Dismiss (E) aynı ücret havuzunu paylaşır. Her bir ücret 100 kredidir ve yalnızca yakında bir Soul Orb varsa kullanılabilir. Bunlar, Reyna onları öldürdüğü müddetçe düşman cesetlerinde ortaya çıkar. Küreler üç saniye sürer. İmparatoriçe (X) aktifken her iki yetenek de ekstra efekt kazanır.

  • Reyna’nın (C) yeteneği olan Leer, yere bırakmış olduğu mor bir gözle kendisi hariç buna maruz kalan herkesi kör ediyor. Bu yetenek oldukça güçlü çünkü kör etme özelliği olan her karakterin kendisi de kör oluyor ancak Reyna’nın bu yeteneğinde kendisini kör etme özelliğinden etkilenmiyor.
  • Devour (Q) yeteneği Reyna’ya Sage’in küresinden daha hızlı bir şekilde iyileştirme veriyor. Overheal denilen özellik Devour yeteneği ile mümkün olacak ve Reyna’nın sağlığı normalde 100 iken bu yetenek ile birlikte 150’ye çıkacak. Ancak bu yetenek 10 saniye sürüyor. 10 Saniye’nin sonunda canınız tekrar normal değerine geri düşecek.
  • Dismiss (E) yeteneği Reyna’nın mor bir silüet gibi görünmesini ve etrafta uçmasını sağlar ancak bu süre boyunca ateş edemez. Empress aktif olduğunda ise kısa süreliğine görünmez olmasını sağlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol