Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’ın Yeni Ajanı Iso Tanıtıldı: İşte Yetenekleri

Valorant'ın oynanışını değiştirecek yeni ajan ISO tanıtıldı. Tanıtımın ardından karakterin yetenekleri sosyal medya üzerinden sızdırıldı.

Riot Games tarafından biz oyunculara sunulan rekabetçi nişancı oyunu Valorant için yeni ajan tanıtımı yapıldı. Dönem dönem yeni ajanların ortaya çıkmasıyla oynanış değişiklikleri getiren ekip şimdi ise Iso adlı karakteri tanıttı.

Kısa süre önce tanıtım fragmanının yayınlandığı Iso karakteri düellocu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 7. Bölüm 3. Kısım’da oyuna eklenmesi planlanan karakter gerçekten de oynanışı tamamen değiştirecek gibi görünüyor. Riot Games, fragmanın ardından karakterin heyecanla beklenen yeteneklerini resmen paylaştı.

ISO Karakteri Oyunun Dengelerini Değiştirecek

Dengeleri değiştirecek bir karakter olarak oyuna dahil edilmeyi bekleyen ISO’nun öne çıkan birçok yeteneği bulunuyor. Bunların arasında Çelik İrade yeteneği ile beraber bir rakibi öldürmeniz veya asist almanız gerekiyor. “E” yeteneği olarak karşımıza çıkan bu yetenek bir rakibi öldürdükten veya asist aldıktan sonra nişan almamız gereken bir küreyi ortaya çıkarıyor. Onu vurduğumuz esna da ise bir mermilik dokunulmazlık alıyorsunuz.

ISO

Diğer yetenek Garez, Omen paranoyasına benzer bir moleküler dalga fırlatıyor ve bu rakibi çürütüyor. Çürüyen rakip daha fazla hasar alıyor. B Planı adlı bir yeteneğe daha sahip olan Iso hem görüşü hem de mermileri engelleyen yıkılmaz bir enerji duvarı atıyor. Bu duvarın arkasına gizlenerek ilerleyebiliyorsunuz. Duvar düz bir şekilde ilerliyor.

Son olarak Iso’nun dikkat çekici bir Ulti yeteneği bulunuyor. Bu Ulti, seçtiğiniz rakibi başka bir boyuta taşıyor ve burada 1’e1 mücadele ediyorsunuz. Bu boyut içerisinde bildiğiniz teke tek kapışıyorsunuz diyebiliriz. Ultinin adı ise Kiralık Katil olarak karşımıza çıkıyor.

Iso’nun Yetenekleri

Çelik İrade (E)

Bir odaklanma sayacı BAŞLAT. Odaklanma tamamlandığında, öldürdüğün veya ölmeden önce senden hasar alan düşmanların enerji küresi düşürdüğü bir akış haline girersin. Bu küreye ateş ettiğinde herhangi bir kaynaktan gelecek ilk hasarı engelleyen bir kalkan kazanırsın.

Garez (Q)

Bir moleküler dalga KUŞAN. Dalgayı ileri fırlatarak temas ettiği bütün oyunculara SAVUNMASIZ etkisi uygulamak için ATEŞ ET. Bu dalga duvarlar dahil olmak üzere sert cisimlerin içinden geçebilir.

B Planı (C)

Prizmatik enerji biriktirmek için KUŞAN. Yok edilemeyen ve mermileri engelleyen bir enerji duvarını ileri doğru göndermek için ATEŞ ET.

Kiralık Katil (X / Ulti)

Bir boyutlararası arena KUŞAN. Seni ve temas ettiği ilk düşmanı ölümüne bir düelloya gireceğiniz arenaya çekecek bir enerji dalgasını savaş meydanına göndermek için ATEŞ ET.

ISO Karakter Tanıtım Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.