Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’ın Türk Ajanı Yolda! Türk Kahveli ve Lokumlu Fotoğraf

Taktik tabanlı FPS oyunu Valorant, ilk Türk ajanına merhaba demek için gün sayıyor. Türk kahveli ve lokumlu bir fotoğraf paylaşan Riot Games, büyük bir heyecan yarattı.

Ülkemizde geniş bir oyuncu kitlesi bulunan Valorant, farklı milletlerden geniş bir ajan kadrosuna sahip. Heyecanı diri tutmak ve oyunculara farklı heyecanlar yaşatmak için büyük bir efor sarf eden Riot Games, yeni ajanı ile Türkiye’deki Valorant oyuncularını mest etmeye hazırlanıyor.

Valorant’a Türk ajanın gelebileceğine yönelik söylentiler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Bu konuda sel verip sır vermeyen Riot, resmi internet sitesinden bu iddiaları doğrularcasına bir fotoğraf paylaştı. Ajanların mart ayındaki durumlarına dair bir yazı kaleme alan Valorant Karakter Yapımcısı John Goscickis, bazı gelişmelerle ilgili kısaca bilgi verdi.

Valorant’a Türk Ajan Ne Zaman Gelecek?

valorant türk ajan

Güncellemelerin büyük bir kısmının yeni ajanlara odaklanacağını belirten Goscickis, yeni bir karakter geliştirmenin yaklaşık 12-15 ay sürdüğünü aktardı ve şöyle devam etti: “Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanlarının peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak”

Yeni Valorant ajanı için belirledikleri bir temanın olduğunu, ancak şimdilik çok fazla ayrıntı paylaşamayacağını söyleyen Goscickis, yazının hemen altında Türk kahveli ve lokumlu bir görsel paylaştı. Valorant’a Türk ajanın gelebileceğine yönelik söylentileri körükleyen fotoğraf, sosyal medyada büyük bir heyecan yarattı. Elimizdeki bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı, ancak resmi duyurunun çok yakında yapılacağını tahmin ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.