Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

5.6

Kullanıcı

Valorant’ın Destek Karakteri Sage Tanıtıldı

Valorant'ın dişi karakteri Sage tanıtıldı.

Riot Games’in beklenen fps oyunu olan Valorant’tan yepyeni haberler gelmeye devam ediyor. Lansmanında 10 farklı karaktere ev sahipliği yapacak olan yeni oyun bugün Sage karakteri ile gündeme geldi.

Valorant’ın Destek Karakteri Sage Tanıtıldı 2

Bilgisayar platformu için bu yaz aylarında piyasaya sürülmesi beklenen Valorant duyurulduğu günden bu yana merak konusu olmaya devam ediyor. Dünyanın birçok yerinde ilgiyle beklenen yapımda hem erkek hem de dişi karakterlerin olacağından daha önce bahsetmiştik. Bugün de oyun içerisinde yer alacak olan dişi karakterlerden bir tanesi tanıtıldı.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Valorant’ın destek karakteri olan Sage tanıtılmış. İyileştirici bir desteğe sahip olduğu belirtilen Sage’nin takım arkadaşlarını yeniden diriltebildiği ifade edilirken oldukça şık bir tasarıma da sahip olacağı biliniyor. Çinli bir karakter olacak olan Sage özel yetenekleri ile bazen duvar örebiliyor, bazen de güçlü özel toplar fırlatabiliyor.

Oyun içerisinde çok ciddi bir konumda yer alacağı bilinen Sage, tanıtım fragmanı ile de oyuncuları heyecanlandırmaya devam ederken yapımın net çıkış tarihine dair hala net bilgilerin olmadığını da belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol