Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

5.2

Kullanıcı

Valorant’ın Battle Pass’i Kapalı Beta Boyunca Yayınlanmayacak

Battle Pass, kapalı beta süresince gelmeyecek.

Riot Games, Valorant için para kazanma planları hakkında daha fazla açıklama yaptı, mağazanın durumunu genişletti ve serbest bırakılıncaya kadar bir battle pass görmeyeceğimizi kaydetti.

Valorantın Battle Passi Kapalı Beta Boyunca Yayınlanmayacak 1

Valorant kapalı beta aşamasında ve Riot Games, mağazanın kendisi de devam eden bir çalışma olduğu için para kazanmak uğruna battle pass’i yayınlamayacağını açıkladı. Son zamanlarda mağaza ve oyunda diğer para kazanma türleri hakkındaki düşüncelerini gösteren bir blog yazısı yayınladılar.

Battle pass, geliştiricilerin tam sürümüne kadar gelmeyeceğini doğruladığı Riot’un gönderisinden en büyük paket. Beta sırasında geleceğini umanlar hayal kırıklığına uğrayabilir, ancak şimdi tüm çabalar oyunu istikrarlı hale getirmek ve e-spor için hazır hale getirmek gibi görünüyor.

Her zaman olduğu gibi, battle pass oyuncuların oyun yoluyla kozmetik ürünlerini kazanmasına izin veren bir sistem, önceden belirlenmiş bir fiyatla almış olduğunuz biletle, size verilen görevleri yerine getirdiğiniz takdirde ücretsiz olarak size sunmuş olduğu ödülleri toplayabiliyorsunuz.

Şimdiye kadar Valorant oynayanlar, kostümlerin ajanlar için değil, sadece silahlar için geçerli olduğunu bileceklerdir. Bazı nedenler Riot tarafından ortaya çıkarıldı, bu bir FPS oyunu olduğu için oyuncuların silahlarına bakmak için çok zaman harcayacaklarını, bu yüzden onları birincil özelleştirme kaynağı haline getirmenin mantıklı olduğunu belirtti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol