Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

VALORANT’a Yeni Bir Ajan Eklenecek

ValorLeaks tarafından yapılan sızıntılara göre VALORANT'a yeni bir ajan ekleniyor. Yeni ajanın kontrol uzmanı rolünde olduğu ve kelebeklerle bağlantılı olduğu düşünülüyor.

VALORANT’a yeni bir ajan eklenmesinden bu yana aylar geçti ve Riot’un geçmişine bakılırsa, yeni bir ajanın yakında oyuna katılacağını söyleyebiliriz. Episode 8’in piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyunun bir sonraki ajanı hakkında önemli ayrıntılar da sızıntılarda ortaya çıktı. 25 Aralık’ta VALORANT hakkında oldukça bilgi paylaşımı yapan ValorLeaks, Riot Games’in yeni ajanı Agent 25 için bir teaser hazırladıklarını iddia etmişti. Yine ValorLeaks bu teaser’dan ufak bir görseli internete sızdırdı.

Bir teaser’ın parçası olduğu düşünülen görseli okumak zor olsa da, bir sonraki ajanın kelebeklerle veya bir tür uçan böcekle bağlantısı olabilir gibi görünüyor. Rahatlatıcı renk tonlarının yanı sıra, görüntünün bir kozayı ve kozadan çıkan bir kelebeği tasvir ettiği tahmin ediliyor. ValorLeaks’e göre bu teaser, Episode 8, Act One’ın battle pass’inde yer alan bir oyuncu kartı. Yeni ajanın ise Episode 8, Act Two’da tanıtılacağı iddia ediliyor. Daha önce de oyunun battle pass’inin içinde bir VALORANT ajanının sızdırıldığı olmuştu.

VALORANT’ın Yeni Ajanı SMOKEDANCER

VALORANT'a Yeni Bir Ajan Eklenecek

Son olarak ValorLeaks, potansiyel olarak “Smokedancer” kod adı verilen yeni ajanın bir kontrol uzmanı olduğunu, yani sis metasını yükseltmek için Viper, Harbor, Brimstone, Astra ve Omen’e katılacağını söyledi. Harbor’ı Episode 5, Act Three’de gördüğümüzden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti, bu nedenle kontrol uzmanı metasının kesinlikle bir yeniliğe ihtiyacı var.

Episode 8, Act One 9 Ocak 2024’te başlayacak ve şu ana kadarki tüm diğer Act’ler gibi yaklaşık iki ay devam etmesi bekleniyor. Episode 8 Act Two ise, Act One bittikten hemen sonra başlayacak, yani sızıntılara göre VALORANT’ın yeni ajanı Ajan 25’in Mart 2024’te çıkması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.