Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’a Team Deathmatch Modu ve Daha Fazlası Geliyor!

Riot Games, popüler nişancı oyunu Valorant'a gelecek yenilikleri paylaştığı bir geliştirici videosu yayınladı. Bunların arasında, Team Deathmatch modu da var! Detaylar haberimizde.

Yakın zaman önce 6. Bölüm için startı veren Valorant, 2023 yılını oldukça hareketli geçirecek. Riot Games tarafından paylaşılan yeni geliştirici videosunda; Premier, yeni oyun modları ve daha fazlası hakkında önemli detaylar paylaşıldı. Baş yapımcı Anna Donlon ve oyun direktörü Andy Ho’nun söz aldığı video, Valorant’ı bir dizi heyecan verici yeniliğin beklediğini gösteriyor. Planlar arasında, oyuna bir Team Deathmatch modu getirmek de var!

2020’de Valorant’ı piyasaya sürerken hedeflerinin hep oyuncu topluluğuna hizmet etmek üzerine kurulu olduğunu söyleyen Donlon, beklentileri karşılamak için ellerinden geleni yaptıklarını vurguladı. Kendileri için önemli olan tek şeyin bu olduğunu belirten Donlon, oyuncuların geri bildirilerini dikkate alarak Valorant’tan ne istendiğine dair yeni şeyler öğrendiklerini ifade etti.

Valorant Team Deathmatch Modu Bu Yıl Geliyor

valorant team deathmatch

Mikrofonu devralan oyun direktörü Ho, dünyanın en iyi rekabetçi nişancı oyununu ortaya koymak istediklerini ve 2023’ün Valorant adına büyük bir yıl olacağını söyledi. Yıl boyunca gelecek sezon, bölüm ve yamaların yanında yeni ajanların, haritaların, kaplamaların ve daha fazlasının yer alacağından söz eden Ho, Tam Gaz (Swiftplay) gibi yeni oyun modlarının da sunulacağını aktardı. Şu anda beta aşamasında olan modun, 2023’te herkes için yayınlanması planlanıyor.

Ho, oynanış dışında oyun sistemleriyle alakalı da birçok şey getireceklerini belirtti. Bunların arasında, yazılı ve sesli sohbette olumsuz davranışları azaltacak ve oyun içinde içerik edinmenin yeni yollarını sunacak sistemler de bulunuyor. Son olarak, geçtiğimiz yıl duyurulan turnuva modundan da söz eden oyun direktörü, Valorant Premier‘in oyunu ve esporu birbirine bağlayan bir sistem olacağını belirtti. Valorant’ın yeni rekabet modu, 2023’te açık beta sürecini tamamladıktan sonra resmi olarak yayınlanacak.

2023 Valorant İçin Oldukça Hareketli Geçecek

Videonun sonunda bir kez daha söz alan baş yapımcı Anna Donlon, bizzat kendi ağzından Team Deathmatch (Takımlı Ölüm Kalım Savaşı) modunun oyuna geleceğini sızdırdı. Ayrıntılar henüz açıklanmadı, ancak yaklaşık 6 dakika uzunluğundaki geliştirici videosu, 2023’ün Valorant için epey hareketli geçeceğini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Daha fazlası için yukarıdaki videonun tamamını izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar:

En İyi Valorant Nişangah Ayarları 2023 (Crosshair Kodları)

Valorant Uyumluluk Sorunu Çözümü (Valorant Açılmıyor 2023)

Valorant VAL 59 Hatası Nedir ve Nasıl Düzeltilir?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.