Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant’a Sınırlı Olmayan Yeni Harita: Abyss

Riot Games, taktiksel nişancılık oyunu Valorant'ın sınırları olmayan yeni haritası Abyss'i duyurdu. Haritanın temel özellikleri ve çıkış tarihi haberimizde.

Riot Games, daha önceden söz verdiği gibi Valorant’ın yeni haritasını Masters Shanghai sırasında resmi olarak tanıttı. Oynaması ücretsiz taktiksel nişancılık oyununun harita havuzuna eklenecek olan Abyss, oyuncuları yetenek kullanımı ve pozisyon alma konusunda hayal güçlerini kullanmaya zorluyor.

Popüler FPS’in yeni haritasında herhangi bir sınır bulunmuyor. Bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyan Abyss, Valorant‘ın oynanışını daha da zenginleştirecek ve farklı bir deneyim kapılarını aralayacak. Oyuncular Abyss’te kendilerini gizemli bir suikastçı organizasyonu olan Kum Saati Kardeşliği‘nin gizli üssünde bulacak.

Valorant Abyss Haritası Dikey Oynanış Sunacak

valorant yeni harita abyss

Unutulmaya yüz tutmuş dipsiz bir uçurumun içerisinde saklanan ve her adımın ölümcül olabileceği bu haritada oyuncular dikey oynanışı deneyimleyecek. Üç koridorlu tasarıma sahip olan yeni Valorant haritasında iki Spike bölgesi bulunuyor. Ölümcül uçurumlarıyla öne çıkan Abyss, atlanabilen yaratıcısı kısayollar ve dallanıp budaklanan orta koridorlar içeriyor.

Riot Games tarafından yapılan açıklamada, yeni haritanın 12 Haziran‘da oyuna ekleneceği belirtildi. Oyuncular bu tarihe dek 2024 İyiliği Paylaş Paketi‘ni edinme şansına sahip. Silah kaplamalarından elde edilen gelirin yüzde 50’si ve aksesuarlardan elde edilen gelirin yüzde 100’ü ImpactAssets sponsorluğundaki bağışçı destekli bir fon hesabı olan Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na aktarılacak.

Yeni Valorant Haritasının Tanıtım Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.