Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Yeni Ajan Ne Zaman Gelecek? Yetenekleri Neler?

Riot Games'in popüler birinci şahıs nişancı oyunu Valorant, yeni bir ajana daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Peki, ekibe katılması beklenen 24'üncü ajan hakkında şu ana kadar neler öğrendik? İşte tüm bilinenler.

Valorant yeni ajan ne zaman gelecek? Riot Games’in taktik tabanlı nişancı oyununun karakter yapımcısı John Goscicki, bu yılın başında yaptığı açıklamada 2023’te Valorant’a üç yeni ajanın geleceğini müjdelemişti. Bunlardan ilki, mart ayında kadroya katılan üçüncü Amerikalı karakter Gekko olmuştu. Kendisi, oyunun altıncı Öncü’sü ve genel olarak 22’inci ajanı olarak karşımıza çıkmıştı.

Onu, haziran ayındaki 7. Bölüm ile tanıtılan yeni Gözcü ajan Deadlock takip etti. Ekibe Norveç’ten katılan karakter, üst düzey nanobağ teknolojisi ve gizemli tarzıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi gözler, 2023’ün üçüncü ve son Valorant ajanında. Son Düellocu Neon’un kadroya eklenişinden bu yana neredeyse iki yıl geçti.

Merak Edilen Valorant Yeni Ajanın Adı Iso Olabilir

Bilindiği üzere Valorant, özünde silah kullanımının ön planda olduğu takım temelli bir taktiksel nişancı oyunu. Bu da beraberinde nişancılık yeteneklerinin ve crosshair ayarlarının önemini epey artırıyor. Valorant’ın 24’üncü ajanı, rakipleri hızlıca avlama isteyen ve o 5 skoru tertemiz almanın hesaplarını yapanları sevindirecek niteliklerle gelecek.

valorant yeni ajan 2023

Riot Games’in eylül ayında paylaştığı gizemli resimde, yeni karakteri bir restoranda chopstick ile yemek yerken görmüştük. Bazı hayranlar, hem mekan hem de yemekten yola çıkarak ajanın Singapurlu olabileceğine dair kuvvetli ipuçlarına ulaştı.

Yayımlanan son video ise hedefi tam 12’den vuran bir ajanı ortaya koydu. Bunun hemen ardından Phoenix ve Reyna dahil olmak üzere o anları telefonlarından izlediği görülen bazı ajanların tepkileri paylaşıldı.

Goscicki ayrıca yeni karakterin Valorant’a ekleneceğini hiç düşünmemiş olabileceğimiz bir sürpriz barındıracağını da söylemişti. Son video, bu yeteneğin aimlock ile bir ilgili olabileceğini düşündürüyor. Öte yandan geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bir ekran görüntüsü, bir sonraki ajanın adını ve görünümünü ortaya çıkardı.

Buna göre karakterin adı Iso. Kendisinin koyu kısa saçları, siyah ve gri bir ceketi bulunuyor. Valorant yeni ajanı hakkında yeni ayrıntılar açığa çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Peki, sizin karakterden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.