Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant VP Fiyatlarına Devasa Zam! İşte Yeni Fiyatlar

Riot Games, yüksek enflasyon ve dalgalı döviz kuru sebebiyle Valorant VP fiyatlarına yüzde 50 zam yapacağını açıkladı.

Valorant VP fiyatları güncellendi. Epic Games, 27 Ekim itibarıyla Fortnite V-Papel fiyatlarına devasa bir zam yapmıştı. Bugün ise benzeri bir haber Riot Games cephesinden geldi. Bu yılın Nisan ayında zamlanan VP fiyatlarının ardından, bir zam duyurusu daha geldi. Yeni fiyatlar, 15 Kasım 2023 itibarıyla uygulanmaya başlayacak.

Türk lirasının yabancı para birimleri karşısındaki süregelen hareketlilik ve enflasyonda görülen gelişmeler nedeniyle böyle bir adım attığını duyuran Riot Games, fiyatları güncellemek zorunda kaldığını açıkladı. Zamlı fiyatlar öncesi, 1-15 Kasım tarihlerinde istemci üzerinden yapılan alışverişlere özel olarak elde edilen bonus VP miktarı ikiye katlanacak. Bu sebeple, 15 gün boyunca stok yapabilirsiniz.

Zamlı Valorant VP Fiyatları

VP MiktarıGüncelleme Sonrası Bedel
150 VP33 TL
590 VP + 10 Bonus VP130 TL
1125 VP + 75 Bonus VP250 TL
2050 VP + 150 Bonus VP450 TL
3180 VP + 320 Bonus VP700 TL
6375 VP + 925 Bonus VP1.400 TL
Valorant VP Fiyatlarına Devasa Zam! İşte Yeni Fiyatlar

Valorant VP fiyatları ortalama olarak yüzde 50 zamlandı. Fiyatlar konusunda elini korkak alıştırmayan Riot Games, bu kez ciddi bir zam ile karşımıza çıktı. Kısa zaman içerisinde art arda VP oranlarının düşmesi ve zam yapılması ise akıllara bu zamlar artık sık sık mı yapılacak sorusunu getirdi. Bakalım, bu zam dalgası daha nereye kadar devam edecek?

Alıp başını giden enflasyon ve durdurulamayan döviz kuru artışı sebebiyle USD para birimine geçme kararı alan Steam, Türk oyuncuları şok etmişti. Bunun üzerine, oynaması ücretsiz yapımlarında oyun içi para birimlerinin fiyatlarını birbirleri ardına güncellemeleri ise büyük hayal kırıklığı yarattı. Ülkemizde bir hayli popüler olan ücretsiz oyunlar içerisinde alışveriş yapmak da artık çok daha zor hale gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.