Valorant Türkçe Seslendirme Desteğine Sahip Olacak

Valorant oyunu Türkçe seslendirme ile gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Riot Games’in merakla beklenen yeni oyunu Valorant, Türkiye seslendirme desteği ile birlikte gelecek. 

blank

League of Legends oyununun yapımcısı olan Riot Games geçtiğimiz yıl yeni bir FPS türü oyun geliştirdiğini açıklamıştı. Oyunun adını kısa süre önce Valorant olarak açıklayan Riot Games oyunun kısa süre sonra çıkacağını belirtti. 

Oyunlarının yerelleşmesine büyük önem veren Riot Games, yerelleşme anlamında ülkemizde de önemli işlere imza atmış durumda. Riot Games’in merakla beklenen Valorant oyununda da Türkçe dil desteği yer alacak. Riot Games’in yeni FPS türü oyunu Valorant oyununda bulunan karakterler farklı isimler tarafından seslendirildi. 

Riot Games açıklamasında Valorant oyunu ile ilgili oyun içi 13 bin kelimenin üzerinde metinin oyun dışı ise 25 binin üzerinde metinin ve 14 bin kelimenin seslendirildiğini belirtti. Riot Games oyunun çıkmasıyla birlikte bu seslendirme sayılarının da artacağını belirtti. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol