VALORANT Topluluk Turnuvası Şampiyonu OtherSide Blue Oldu

VALORANT Topluluk Turnuvası şampiyonluk mücadelesinde gülen taraf belli oldu.

Riot Games’in sevilen oyunu VALORANT’ın ülkemizde yaygınlaşması için yeni turnuvalar düzenlenmeye devam ediyor. VALORANT Topluluk Turnuvası Şampiyonu OtherSide Blue final mücadelesinde rakibi Galacticos’u mağlup etmeyi başardı. OtherSide Blue sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile şampiyonluğunu takipçileri ile kutladı.

VALORANT Topluluk Turnuvası Şampiyonu OtherSide Blue’nun Şampiyonluk Yolculuğu

Turnuva formatına göre kayıtların sona ermesinin ardından takımlar bir turnuva ağacına yerleştirildi. Yarı final, final ve 3.lük karşılaşmaları 3 maçlık bir seri üzerinden oynandı. Turnuva 2 gün sürdü ve turnuvanın ilk gününden 16 takımın kaldığı güne kadar mücadeleler devam etti.

VALORANT Topluluk Turnuvası Şampiyonu OtherSide Blue

Turnuvanın ikinci gününde ise 16 takım kıyasıya bir mücadelenin içine girdi. Eleme ve grup aşamalarının ardından final mücadelesinde OtherSide Esports ve Galacticos takımları karşı karşıya geldi. Oynanan son final karşılaşmasında ise VALORANT Topluluk Turnuvası Şampiyonu OtherSide Blue oldu. OtherSide Blue’yu şampiyonluğu için kutluyoruz!

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol