Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

4.1

Kullanıcı

Valorant, Tam Sürüme Geçmesiyle Birlikte İki Özellik Devreye Girecek

Valorant'ın rekabetçi modu daha sonra aktif olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bugün haberini de yaptığımız üzere Valorant bugün itibariyle tam sürüm lansmanını gerçekleştirdi. Ancak kapalı betada oynamış olan bir çok oyuncu oyunda ki özelliğin eksik olmasından oldukça şikayetçiydi. Riot Games ise, teslim olma ve dereceli modu oyunun tam sürüme geçmesiyle birlikte oyunda aktif edecek.

Valorant’ın roundları kısa süreli olsa’da toplam’da 25 tur oynandığından geriye düşen takım oyununun sonunu beklemek zorunda kalıyordu ve bir çok oyuncu oyunda teslim olma (surrender) özelliğinin olmamasından yakınıyordu. Sonuçta geriye düştüğünüz ve daha fazla zaman kaybetmemek adına bir sonraki oyuna geçmek isteyen kişiler muhakkak olacaktır.

Oyuncuların çok istediği ancak kapalı beta’da aktif olmayan bir diğer özellik ise tabi ki rekabetçi mod. Kapalı beta’da aktif olmayan rekabetçi mod Valorant’ın tam sürüme geçmesiyle birlikte oyunda aktif olacağını Valorant çalışanı Joe Ziegler tarafında açıklandı.

Şimdi teslim olma özelliğine geri dönecek olursak bunu dört gözle bekleyen bir çok oyuncu var ancak topluluğun bu özellik hakkında bazı endişeleri var. Örneğin, maçın ilk dakikalarında 0-3 geridesiniz diyelim ve geri dönme şansınız olmasına rağmen maçtan çıkmak için ısrar eden toksik oyunculara denk gelebilirsiniz.

Riot Games buna çözüm olarak rekabetçi modu hemen oyuna getirmeyi düşünmüyor. Yeni başlayan oyuncuların biraz daha oyuna alışabilmesi için bir kaç hafta sonra rekabetçi sıralama modunun aktif edileceğini açıkladı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol