VALORANT Silahlarına Kill Sayacı Gelebilir

Riot Games’in sevilen oyunlarından olan VALORANT’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce kelebek skini ile oyuncuların beğenisini kazanan VALORANT şimdi de yeni bir özellikle gündemde.

VALORANT ülkemizde de çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Türkiye’de her ne kadar CS:GO kitlesi daha geniş olsa da gün geçtikçe VALORANT kitlesi de büyümeye devam ediyor. VALORANT bu geçişin daha hızlı gerçekleşmesi için CS:GO’nun sevilen yanlarını oyuna getiriyor. Bu doğrultuda VALORANT silahlarına kill sayacı gelebilir.

valorant silahlarina kill sayaci gelebilir 3

CS:GO oyuncularının çok sevdiği StatTrak Kill sayacı özelliği VALORANT’a eklenebilir. VALORANT Leaks tarafından paylaşılan sızıntılara göre VALORANT silahlarına kill sayacı kısa süre içerisinde eklenecek.

VALORANT Silahlarına Kill Sayacı Nasıl Eklenecek?

Şimdilik VALORANT tarafından bu durum doğrulanmamış olsa da sızıntılar bunun test edilmeye başlandığını gösteriyor. CS:GO oyununda StatTrak kostümlerinde görünen bu detayla birlikte oyuncular kullandıkları silahlarla o güne kadar kaç kişiyi vurduklarını görebiliyordu. VALORANT’ta da benzer bir deneyim sunulacak.

VALORANT Silahlarına Kill Sayacı

Yeni skinin Delipop, Iyon ve Yağmacı silahlarında Radyanit Puanıyla geliştirilebilen özellikler gibi oyuna eklenmesi bekleniyor. VALORANT oyuncuları, Radyanit Puanı harcaması yaparak bu özelliği ekleyebilecek. Henüz test sürecinin çok başında olduğumuz için özellikle ilgili bir görsel ortaya çıkmadı.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol