Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Ruh Azabı Seti: Fiyatı, Çıkış Tarihi ve Silahları

Valorant, Cadılar Bayramını yeni koleksiyonuyla kutlayacak. Ruh Azabı koleksiyonu, 2 Kasım'da çıkış yapacak.

Valorant, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için yepyeni bir görünüm koleksiyonu yayınlamaya hazırlanıyor. Riot Games, Bölüm 5 Kısım 3’te Ruh Azabı paketinin piyasaya sürülmesiyle dünya çapındaki Cadılar Bayramı festivalini kutlamaya karar verdi. 2 Kasım 2022‘de yayınlanacak olan paket, 5.09 yamasından sonra gelecek.

Riot Games’e göre Valorant‘ın yaklaşan Ruh Azabı koleksiyonu beş parçadan oluşacak. Bunlar: Melee, Phantom, Guardian, Spectre, Ghost, Sprey ve kartlar olacak. Oyundaki diğer koleksiyonlara benzer şekilde, Ruh Azabı‘nın da silah arkadaşları ve daha fazlası gibi ek kozmetikler getirmesi bekleniyor. Riot Games, yaklaşmakta olan koleksiyonun fiyatını ve seviyesini henüz resmi olarak açıklamasa da Twitter’daki kaynaklar, paketin 7100 VP‘ye mal olacağını tahmin ediyor.

Valorant Ruh Azabı Görünümü Yarın Gelecek

Valorant

Ek olarak, koleksiyondaki her kostümün 1775 VP‘ye mal olması bekleniyor. Her bir görünümün maliyeti göz önüne alındığında, Soulstrife koleksiyonunun Valorant’taki Premium Sürüm kaplama katmanlarına ait olması bekleniyor. Riot Games, kostüm koleksiyonunun özelliklerini henüz detaylandırmadı. Bununla birlikte bir veri madencisine göre paketteki silahlar, oyuncuların Radianite Puanları ile satın alabilecekleri yükseltilebilir seviye içerecek.

Ancak Ruh Azabı paketinin ek renk varyantları içermesi beklenmiyor. Koleksiyon oyun içi mağazada Ion 2.0 koleksiyonunun süresi dolduktan kısa bir süre sonra oyuna girecek. Yeni koleksiyon, oyun içi mağazanın “Öne Çıkanlar” bölümünde yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.