Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

7.6

Kullanıcı

Valorant, Nisan Ayında Twitch Üzerinden 334 Milyon Toplam İzlenmeye Ulaştı

Valorant'ın Twitch üzerinden ne kadar izlendiği belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Riot Games‘in oynaması ücretsiz yeni shooter oyunu Valorant, birkaç hafta önce başlatıldığında Twitch sahnesinde büyük bir sıçrama yaptı. Son yayınlanan raporlara göre, Valorant, canlı yayın platformu olan Twitch üzerinden toplam’da 334 milyon saat izlendi.

blank

StreamElements ve Arsenal.gg tarafından izlenen verilere göre, Twitch izleyicileri sadece Nisan ayında Valorant oyunlarını izlerken 334 milyon saatten fazla zaman harcadı. Bu, Riot’un ilk oyunu olan League of Legends’a neredeyse üç kat ve Fortnite’ı izlemek için harcanan sürenin neredeyse dört katı.

Bu, Epic Games‘in Battle Royale oyununun ondan çok kötü bir şey yaptığı anlamına gelmiyor. Aslında, Fortnite, Ocak ayında bu yılın başından bu yana Twitch’te izlenen saatlerde sürekli büyüme kaydetti ve muhtemelen Travis Scott oyun içi konserine yardımcı oldu.

Sadece Twitch’in ötesinde, COVID-19 kaynaklı kilitlenmeler sayesinde tüm canlı akış segmenti patlıyor. StreamElements ve Arsenal.gg‘e göre, Nisan 2020’deki toplam sanayi büyümesi geçen yıla göre yaklaşık% 100’dü ve Facebook Gaming bu zaman dilimindeki diğer platformlardan (% 238) daha fazla büyüdü. Bu grafikteki aykırı, temelde Nisan 2019 ile aynı seviyede olan Microsoft‘un Mixer’ı, Tyler ‘Ninja’ Blevins ile özel bir anlaşma imzalamış olmasına rağmen devam etmek için devam eden mücadelelere işaret ediyor.

blank blank

Belki de daha da etkileyici olan, tüm canlı akış endüstrisi için% 45 olduğu tahmin edilen aylık büyüme. Bir kez daha Facebook Gaming, izlenen saatlerde% 72’lik bir artışla buraya liderlik ederken, Twitch rahatça% 50’lik bir büyüme gösteriyor.

1 Yorum

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol