Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Mobile’ın Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Popüler FPS oyunu Valorant'ın mobil versiyonuna dair oynanış görüntüleri internete düştü!

İlk olarak 2020 yılında piyasaya sürülen Valorant, aradan geçen süre zarfında dünya çapında bir fenomene dönüştü. League of Legends ile büyük başarılar yakalayan Riot Games’in imzasını taşıyan taktik FPS oyunu, PC’nin ardından mobil cihazlara da yelken açmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yaz duyurulan Valorant Mobile, sessiz bir şekilde geliştirilmeye devam ediliyor. Oyuna dair pek fazla detay paylaşılmasa da, Çin’de gerçekleşen oyun testinden sızdırılan bir video, Valorant‘ın mobil cihazlarda nasıl çalıştığı hakkında değerli ipuçları sağlıyor.

valorant mobile ne zaman çikacak

13 dakika uzunluğundaki videoda, telefonunun arkasındaki kullanıcının ajan Phoenix ile oynadığını görüyoruz. Sızdırılan görüntüler, Valorant Mobile‘ın nasıl çalıştığı, grafiklerinin PC versiyonuna göre nasıl olduğu ve kullanıcı arayüzünün daha küçük bir mobil ekrana nasıl uyarlandığı gibi sorulara cevap veriyor.

Dikkat çeken ayrıntılardan biri de oyun süresi oldu. Valorant‘ın PC sürümünde bir maçın uzunluğu 25 dakika iken, mobilde bu süre 13 dakika ile sınırlı olacakmış gibi görünüyor. Fakat bunun bir oyun testi olduğunu ve özelliklerin değişebileceğini unutmamak gerekiyor.

valorant mobile

Riot, bünyesindeki oyunların mobil versiyonlarını yaparken kaliteden taviz vermemesiyle biliniyor. Bunun en büyük örneği League of Legends: Wild Rift olsa gerek. Şimdi ise aynı çizginin Valorant Mobile‘da da korunacağını net bir şekilde söyleyebiliriz ki, sızdırılan oynanış videosu da bu görüşümüzü destekliyor.

Bu arada geçtiğimiz şubat ayında yayınlanan bir iş ilanı, Valorant‘ın konsol sürümünün de yolda olduğuna işaret etmişti. Fakat Riot’tan konuya dair bir açıklama gelmediği için henüz kesinleşen bir şey yok. Dünyanın dört bir yanında geniş bir izleyici ve oyuncu kitlesine sahip olan popüler FPS oyunu, Twitch’te düzenli olarak 130 binden fazla eşzamanlı izleyici çekiyor. Geçen yıl platformda en çok izlenen üçüncü oyun olan Valorant, mobil ve konsol versiyonları ile etki alanını daha da artıracaktır.

Valorant Mobile’ın Sızdırılan Oynanış Videosu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.