Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Karakterleri Killjoy ve Raze’in Aşkı Resmileşti!

Riot Games, çok oyunculu FPS oyununun ilk çiftini açıkladı. Killjoy ve Raze'in resmen LGBT karakterler oldukları ve flört ettikleri doğrulandı.

Valorant‘ın cesur karakterleri Killjoy ve Raze’in LGBT oldukları ve birbirleriyle ilişki içerisinde oldukları onaylandı. Bu bilgi, League of Legends ve Netflix animesi Arcane dahil olmak üzere çeşitli Riot Games oyunlarını oynayan LGBTQ kişilerin temsilini iyileştirdi ve çok oyunculu FPS oyununun ilk sevgilileri ile bizleri tanıştırmış oldu.

Aslında bu haber pek de sürpriz olmadı. Yıllardır, nöbetçi Killjoy ile düellocu Raze arasındaki romantizm üzerine spekülasyon yapılıyordu ve Riot Games, karakterlerini uzun ilişkilere sokmaktan veya LGBTQ temsilini desteklemekten asla çekinmedi. Hatta, League of Legends şampiyonları Leona ve Diana’nın ilk eğitimleri sırasında birbirlerine aşık olduktan sonra bir ilişki içinde oldukları doğrulandı.

Valorant’ın İlk Romantik İlişkisi Belli Oldu

Valorant

League of Legends anime dizisi Arcane, Caitlyn ve Vi dahil olmak üzere çeşitli kahramanlar arasındaki romantik duygulara da işaret ediyordu. Bununla birlikte, Twitter‘da paylaşılan Killjoy ve Raze’in birbirlerini öptüğü bir görüntünün gösterdiği gibi, oyundaki ajanların ilk kez bir ilişki içinde olduğu doğrulandı.

Valorant’ın hikayesine aşk kırıntıları eklemek, çok oyunculu nişancı oyununun dünyasını ve evrenini inşa etmede bir başka güçlü adım olarak yorumlandı ve çevrimiçi ölüm karşılaşmasının aksiyon dolu eğlencesine hoş bir anlatım derinliği getirdi. Tabii ki, bu oyundaki ilk resmi romantizm olmasına rağmen, hayranlar uzun zamandır birçok karakteri eşleştiriyordu.

İlişki, Killjoy’un Tecrit’inin de can miktarı artırılırken, Bombot ve Ecel yeteneklerinin ise mermilere gerektiğinden fazla dayandığı gerekçesiyle canları azaltıldığı 5.12 güncellemesi ile ortaya çıktı. Yeni güncelleme aynı zamanda 10 Ocak’a kadar test edebileceğiniz daha kısa, daha yoğun oyun modu olan Swiftplay’in beta sürümünü de oyuna dahil etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.