Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı nedir ve bir sonraki gece pazarı ne zaman gelecek? Tüm detaylarıyla anlattık.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek diye merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Valorant’ta güzel görünmek ve en az bir kez özel Valorant görünümlerine sahip olmayı hepimiz hayal etmişizdir. Bu süslü görünümlerden birine sahip olmak birçokları için boş bir hayal olsa da, Riot Games oyunculara Valorant Gece Pazarı olarak bilinen bir şey aracılığıyla bu kozmetiklerden birini fiyatının çok altında bir fiyata alma şansı sunuyor.

Valorant Gece Pazarı, aslında Valorant görünümleriyle ilgili her şey için sınırlı süreli mağazadır. Mağaza her ay uyarı vermeden ortaya çıkıyor ve özel hayranlar arasında çevrimiçi olarak çok fazla heyecan yaratıyor. Canlı yayında hayranlar, belirli koleksiyonlardan bıçak ve silah kaplamaları gibi bazı rastgele kozmetik ürünlerini indirimli olarak alma şansına sahip olacak. Hatta artık satın alma işleminizde size yardımcı olmak istemediğiniz iki eski görünümü takas etme seçeneği bile mevcut. Peki bir sonraki Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek ve ona nasıl erişebileceksiniz? Valorant Gece Pazarı hakkında bildiğimiz her şeyi derledik.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı şu anda kapalı, ancak Nisan ayı başlarında yeniden açıldığını görebiliriz. Pazar açıldığında, rastgele oluşturulmuş altı görünüm alma şansınız olacak. İki eski görünüm de indirimli fiyatla takas edilebilecek. Valorant Gece pazarı ne zaman gelecek tahmin etmek kolay değil.? Zaman sınırlı mağazasının açılma tarihleri çok sıkı korunur ve geleneksel olarak önceki tarihlerde bulunacak pek bir model de yok.

Bununla birlikte, önceki iki mağaza, bir önceki yılla aynı zamanlarda açıldı, bu nedenle bir sonraki mağaza için tahminimiz, Nisan 2022’nin ilk haftası. Bu yılın ilk Valorant Gece Pazarı nihayet Ay Yeni Yılı kutlamasıyla uyumlu olarak 9 Şubat‘ta geldi. Gelecekteki tarihler henüz açıklanmasa da, oyuncular Gece Pazarı’nın her seferinde 12 gün boyunca iki ayda bir açılmasını bekleyebilirsiniz. Geçmişte açılan Sıradaki Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek diyorsanız, Valorant Gece Pazarı tarihlerini aşağıda derledik:

 • 10 Aralık 2020 – 11 Ocak 2021
 • 11 Şubat 2021 – 23 Şubat 2021
 • 8 Nisan 2021 – 20 Nisan 2021
 • 2 Haziran 2021 – 15 Haziran 2021
 • 28 Temmuz 2021 – 10 Ağustos 2021
 • 29 Eylül 2021 – 12 Ekim 2021
 • 9 Aralık 2021 – 21 Aralık 2021
 • 9 Şubat 2022 – 22 Şubat 2022

Valorant Gece Pazarı Nasıl Açılır? – 2022

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı ne zaman gelecek sorusunu cevapladık. Pazarın nerede olduğunu bilmiyorsanız endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. Valorant Gece Pazarı işletmeye açıldığında, ana menünün sol tarafında, burada olduğunu söyleyen bir uyarı göreceksiniz. Buna tıklayın ve mağazaya götürüleceksiniz, daha sonra her bir karta tıklayarak o aya ait görünümlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Oradan bir şey satın almamaya karar verirseniz ve sonra Gece Pazarı’na geri dönmek, bilgi istemi genellikle ortadan kalkacağı için biraz zor olabilir. Bunun yerine, ekranınızın sağ üst köşesinde mağaza sekmesinin yanında bulunan tarot görünümlü kartı tıklayabilirsiniz.

Valorant Gece Pazarı Görünümleri Değiştirme

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek?

Valorant Gece Pazarı görünümlerinizi değiştirmeyi seçemezsiniz. Sunulan görünümler, o ay alma şansınız olan tek görünümler olacak. Farklı görünümler istiyorsanız, bir sonraki Gece Pazarı görünümüne kadar beklemeniz gerekecek.

Valorant ne zaman gelecek sorusuna yanıt verdik ve Gece Pazarı hakkında bildiğimiz her şeyi listeledik. Buradayken, en iyi Valorant artı işaretlerini ve en iyi Valorant kodlarını kontrol ettiğinizden emin olun. Valorant Grafik Ayarları Rehberi ve En İyi Valorant Karakterleri içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.