Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant Crosshair Renk Değiştirme Nasıl Yapılır?

Popüler FPS oyunu Valorant, nişangah ayarlarınızı özelleştirmenize imkan sağlayan çok sayıda seçenek sunmasına rağmen bazı sınırlamalara sahip. Bu rehberimizde, Valorant Crosshair Changer programı aracılığıyla cross renginizi nasıl değiştirebileceğinizi anlatıyoruz.

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan taktik tabanlı FPS oyunu Valorant’ta nişangah ayarlarını kendi tarzınıza göre özelleştirmek çok önemlidir. Sevilen oyun, artı işaretini istediğiniz şekilde kişiselleştirmenize olanak tanıyan çok kapsamlı bir ayar menüsüne sahip. Buna rağmen oyun içi ayarlarda bazı sınırlamalar bulunuyor ve yalnızca birkaç seçilmiş renk üzerinden seçim yapabiliyorsunuz.

Bununla birlikte nişangahınızı istediğiniz gibi değiştirmenin ve arzu ettiğiniz her rengi kullanmanın bazı yolları var. Oyuncu topluluğu tarafından oluşturulan Valorant Crosshair Changer programı aracılığıyla artı işaretinize özel renkler uygulayabilirsiniz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayalım ve Valorant crosshair renk değiştirme ayarları nasıl yapılır hep birlikte bakalım.

Valorant Crosshair Renk Değiştirme

valorant crosshair renk değiştirme ayarları

Valorant Crosshair Renk Değiştirme Ayarları

Valorant CC crosshair aracılığıyla nişangah rengini değiştirmek oldukça kolaydır. Bunun için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır:

 1. Valorant Crosshair Changer’ın en son sürümünü bu sayfadan indirin.
 2. Valorant’ı ve Valorant Crosshair Changer uygulamasını başlatın. (Sırası önemli değil)
 3. Programın otomatik olarak oturum açmasını bekleyin.
 4. Düzenlemek istediğiniz profili seçin.
 5. Açılır menülerden ‘crosshair color’ yazan başlığı seçin.
 6. Düzenlemeleri yaptıktan sonra ayarları kaydedin
 7. Valorant’ı yeniden başlatın.
valorant crosshair renk değiştirme

Oyun içinden crosshair’ı özelleştirmek için:

 1. Valorant’ı başlatın.
 2. Ayarlar’a gidin.
 3. Nişangah sekmesine basın.
 4. Buradan kalınlık ve opaklık dahil artı işaretinin ana hatlarını düzenleyebilirsiniz.

Valorant CC Ban Sebebi Mi?

valorant cc ban sebebi mi

Bazı oyuncular, Valorant crosshair renk değiştirme işleminin oyundan atılma sebebi olup olmadığını merak ediyor. Valorant Crosshair Changer, Riot Games’in kendi uygulama programlama arayüzünü kullanır ve oyun dosyalarını veya Valorant’ın ana hile önleme sistemi VGS’yi etkilemez.

Uygulama, Client API’sini kullanır ve League of Legends için League Client Update (LCU) aracına benzer şekilde verileri doğrudan Valorant’ın sunucusuna gönderir. Dileyen oyuncular, programın kaynak kodunu şu adresten kontrol edebilirler: https://github.com/weedeej/ValorantCC

Valorant crosshair renk değiştirme ayarları bu şekilde yapılabilir. Umarız rehberimiz işinize yaramıştır. Dilerseniz, en iyi nişangah ayarları için Valorant crosshair kodları veya Valorant crosshair database listelerimizi ziyaret edebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.