Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

5.6

Kullanıcı

Valorant Betası İçin Bazı Yayıncıların Twitch Dropları Daha Erken Başladı

Valorant kapalı betası bazı yayıncılarda daha erken yayınlanabilir.

Valorant‘ın beta erişimi Twitch Drops üzerinden ele alınacak ve orijinal plan öne çıkan akışları 7 Nisan 2020‘de başlatmak iken, şimdi bir etkinliğin 3 Nisan 2020‘de yayınlanacağı ve beta erişimine sahip olabileceği anlaşılıyor.

Valorant Betası İçin Bazı Yayıncıların Twitch Dropları Daha Erken Başladı 1

Mart 2020’de ilk hafta sonu boyunca Valorant’a erişimi olan birkaç kişi, oyunun Overwatch ve diğer karşılaştırmalardan çok CS:GO gibi hissettiğini belirtti. Görünüşleri , aynı hafta sonu düzenlenen bir Twitch Rivals turnuvasından geldi, ancak kaydedilen içerik üzerinde 3 Nisan 2020 Cuma günü kaldırılacak bir ambargo var.

Çeşitli akış platformlarından en popüler yayıncılardan bazıları katıldı, ancak yalnızca Twitch’te yayın yapanların beta erişimi etkinleştirilmiş olan yayıncıların dropları olacak. Bu nedenle, Shroud gibi bazı yayıncılar, FPS türünde en iyi bilinen yayıncılar arasında olmasına rağmen, görünüşe göre Twitch drops veya beta erişimi sağlamak için herhangi bir araca sahip olmayacak.

Şu ana kadar sunulan flamalar listesinin en uygun kaynağı Liquidpedia gibi görünüyor, ancak gördüğünüz listenin bağlantıyı kontrol ettiğiniz sırada tam olmayabileceğini unutmayın. Yazma sırasında, liste 99 flama adını içeriyordu, ancak Dr DisRespect bir tane değildi. Akış platformları adın yanında görüntülenir.

Twitch logosuna sahip olanların Twitch Drop’ları etkinleştirmesi muhtemeldir, bu nedenle erişim elde etmek için en iyi bahsiniz 3 Nisan 2020’de birini izlemektir.

Akılda tutulması gereken bir başka önemli şey, Riot Games’in 3 Nisan akışlarının bu yazı yazılana kadar Twitch Drops’u etkinleştireceğini resmi olarak doğrulamaması. 7 Nisan 2020’den önce izliyorsanız, tercih ettiğiniz yayıncının Twitch Drops özelliğinin etkin olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol