Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım Yayın Tarihi ve Başlangıç Saati

Beraberinde yepyeni bir harita ve çok sayıda değişiklik getirecek olan Valorant 6. Bölüm 1. Kısım ne zaman başlıyor? İşte yeni sezona giriş yapabileceğiniz tarih ve saat.

Dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncu, Valorant yeni sezonundaki kapsamlı değişiklikleri keşfetmeyi dört gözle bekliyor. Riot Games, takım tabanlı FPS oyununda çok kapsamlı yeniliklere imza attı. Kısa süre önce paylaşılan sinematik fragman sayesinde Valorant 6. Bölüm 1. Kısım‘da gelecek yeni harita Lotus‘a ilk bakışımızı atma şansı yakalamıştık.

Başlangıçta bu harita yalnızca Swiftplay’in bir parçası olacak, ancak sonraki güncellemelerde derecelendirilmemiş ve rekabet modlara da eklenecek. Valorant’ın dokuzuncu haritası, oyuncuları Hindistan’ın batı tarafında yer alan Gat Dağları’na götürecek. Geleneksel Hint mimarisinden ve Indiana Jones’dan ilham alınarak tasarlanan alan, yıkılabilir duvarlar ve dönen kapılar da dahil olmak birkaç yeni çevre mekaniği içerecek.

Valorant 6. Bölüm 1. Kısım ile Lotus Haritası Geliyor

valorant 6. bölüm 1. kısım

Rekabet modundaki haritalardan bahsetmişken, Split bir dizi değişiklikle geri dönüyor, Bind ve Breeze ise harita havuzuna veda ediyor. Peki, bu ve diğer yenilikleri deneyimleyeceğimiz Valorant 6. Bölüm 1. Kısım ne zaman başlıyor? Riot, yeni sezonun 10 Ocak 2023 tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Valorant 6.0 güncellemesinin tam olarak saat kaçta yayınlanacağı açıklanmadı, ancak geçmiş güncellemelere bakarak bir çıkarım yapmak mümkün.

Öncelikle 10 Ocak olarak belirlenen başlangıç tarihinin Kuzey Amerika bölgesi için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var. NA sunucularındaki oyuncuları yukarıda belirtilen zamanda güncellemeye erişebilecek olsa da, içinde Türkiye’nin de olduğu diğer bölgeler Valorant yeni sezonuna giriş yapmak için biraz daha beklemek zorunda. Sunucuların kapalı kalacağı süre de hesaba katıldığında ülkemizdeki oyuncuların, Valorant 6. Bölüm’e 11 Ocak Çarşamba günü saat 18:00 gibi giriş yapabileceklerini söyleyebiliriz.

Valorant Yeni Sezon 11 Ocak Çarşamba Başlıyor

Yeni sezonla birlikte oyunculara Yıldız Belası adında bir kaplama seti sunulacak. Vandal, Bulldog, Operator, Shorty kaplamaları ve Yıldızbiçen yakın dövüş silahından oluşan paket, 11 Ocak’ta mağazadaki yerini alıyor. Dilerseniz, bu bağlantıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Peki, siz Valorant 6. Bölüm için heyecanlı mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Valorant Crosshair Database 2023

Valorant Sistem Gereksinimleri 2023

Valorant Hileleri 2023 – Valorant Hile Nasıl Açılır?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.