Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım'ın çıkış tarihi ve yepyeni ajan da dahil olmak üzere büyük içerik güncellemesinden neler bekleyebileceğiniz hakkında tüm ayrıntıları derledik.

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım ne zaman başlayacak belli oldu. Rekabetçi nişancı oyununa birçok yeni eklemeler getirecek olan en son güncelleme hakkında bilmeniz gereken önemli detayları sizler için özetledik.

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım, oyun için yeni bir çağda çıkacak ve ayrıca bir destek ve bir saldırgan arasındaki boşluğu harmanlayan yepyeni bir kahraman olan Harbor’u da getirecek. Yeni ajan hakkındaki tüm detayları bu içeriğimizde derledik. Şimdi dilerseniz Valorant 5. Bölüm 3. Kısım ne zaman başlayacak ve yenilikler neler olacak ona bakalım.

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım, 18 Ekim 2022’de PC’de yayınlanacak. Güncelleme, oyunun bir sonraki bölümü olacak ve yeni ajan Harbor ve bir dizi başka güncelleme ile birlikte gelecek. Valorant yeni sezon ne zaman sorusunun cevabı resmi olarak açıklanmamış olsa da, Savaş Bileti bitiş tarihlerinden yeni sezonların başlama tarihlerini biliyoruz.

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Yenilikleri Neler?

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım Ne Zaman Başlayacak?

Sizlere daha önce de bildirdiğimiz gibi Harbor çıkış tarihi, 5. Bölüm 3. Kısım’ın yayınlanmasıyla birlikte aynı gün için belirlendi. Buna ek olarak, Savaş Bileti’ne de yeni eklemeler yapılacak. Güncellemenin yayınlanmasından önce Riot tarafından daha fazla ayrıntı açıklanacak.

Yetenek etkin takım ölüm maçı oyun modu da bu sezon ile oyuna eklenecek. Oyuncular, 100 öldürmeye ulaşan ilk takım olmak için yarışacak. Tüm bunların yanı sıra, yeni Iyon Kaplama Seti 2022‘de oyundaki yerini alacak. Son olarak, oyunun arayüzü de değişecek.

Valorant 5. Bölüm 3. Kısım ne zaman sorusunu ve yeni içeriklerin neler olacağını cevaplamaya çalıştık. Bu tarz bilgilerden uzak kalmamak için bizleri takibe almayı unutmayın. Ayrıca ek rehberlerimize de göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.