Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant 5. Bölüm 1. Kısım’daki Yenilikler

Taktiksel savaş oyunu VALORANT, 5. bölüm 1. kısmı yayınlamak için hazır. Yeni harita, silah kaplamaları ve ekstra özel içerik sunan yeni bölüm; birçok hata düzeltmesi de içerecek.

VALORANT 5. bölüm 1. kısım içeriklerinin çıkış tarihi ve detayları açıklandı. Uzun süredir alay konusu olan oyun haritasına yeni değişiklikler geliyor. Yeni harita Pearl, oyunun sekizinci savaş alanı olarak yer alacak. Eşsiz maviliklerle oldukça harika gözüken bu yeni haritada; kapıların, halatların veya ışınlayıcıların rotasyon ve hareketlilik desteği olmayacak. Oyuncular, hayatta kalmak için oldukça fazla çaba sarfedecek.

1. kısımda alevli ve ışıldayan özel içerikler yer alıyor. Koleksiyon Simli Classic, Tatil Oyuncu Kartı ve Minnoş Anahtarlık Silah Uğuru içeriyor. Savaş Bileti’ni alarak 809. Özel Kuvvet Phantom, Ateş Püsküren Operatör veya Taktikedi silah uğuru gibi daha fazla VALORANT içeriğini kazanabilirsiniz. Ayrıca alanının en iyi çizerlerinin hazırladığı çizgi romanlardan ilham alan oyuncu kartlarını XP toplayarak elde edebilirsiniz.

VALORANT 5. Bölüm 1. Kısım Bugün Yayınlanıyor

VALORANT 5. Bölüm

Silahlar için de elbette yeni özellikler mevcut olacak. Kaosun Başlangıcı adlı silah kaplamaları; Vandal, Operator, Shorty ve Spectre’a oldukçe etkileyici görünümler ekleyecek. Elmas ve Ölümsüzlük kademeleri arasına ise Yücelik kademesi eklendi. Eklenen yeni kademe, mevcut dereceli sistemi oldukça değiştirecek. VALORANT 5. bölüm 1. kısım için henüz belirlenmiş bir ajan yok ancak Riot Games’in yeni bir isim duyurmasını bekleyebiliriz.

Valorant 5. Bölüm 1. kısımın tamamı 22 Haziran 2022‘de yayınlanacak. Yeni Pearl haritası ve tüm yeni içeriğin yanı sıra birçok yenilik aynı tarihte oyuna eklenecek. Elbette ekstra özel içeriğin yanı sıra, oyunda birçok hata düzeltmesi de gerçekleşecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.