Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valorant 1.05 Yama Notları Yayınlandı

Valorant'ın yeni 1.05 güncellemesi ile birlikte Killjoy oyuna geliyor. Valorant 1.05 yama notları.

Riot Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak en çok oynanan oyunlardan biri olan Valorant’a yeni güncelleme ile birlikte Deathmatch özelliği geliyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde haberini de yaptığımız üzere Killjoy bu yama ile birlikte oyunda ki yerini alacak.

Valoranta Deathmatch Özelliği Geliyor 1

Valorant 1.05 güncellemesi ile birlikte rekabetçi mod’da, tekli ve çiftli değişiklikler var. Oyuncular kendi seviyelerinde ki veya kendilerine yakın veya biraz daha üst seviye’de bulunan oyuncular ile karşılaşacak, yani daha önce eşleştirme sisteminde bir takım sorunlar vardı ancak bu güncelleme ile birlikte düzeltiliyor.

Geçtiğimiz hafta haberini yaptığımız üzere, Valorant’ın yeni ajanı Killjoy 1.05 yaması ile birlikte oyuna dahil oluyor. Oyuna yeni ajan ile ilgili ödüllerin açılabildiği yeni bir kontrat eklendi. Bunun yanı sıra Raze karakterine de bazı değişiklikler yapıldı.

Raze

  • Nefes Kesen: Kuşanma süresi 1.1’den 1.4’e çıktı, Hızlı kuşanma süresi 0.5’den 0.7’ye yükseldi.
  • Patlayıcı Çanta: Hasarı 75’den 50’ye düşürüldü, Artık nesnelere her zaman 600 hasar veriyor.

Rekabetçi mod’da ise 1. kısım sona eriyor ve 2. kısım başlıyor. Eğer birinci kısımda bir kademe sahibiyseniz ikinci kısımda ki kademinizi görmek için 3 oyun oynamanız gerekiyor. İlk yerleştirmeniz de çok yüksek bir kademeye çıkmayı beklemeyin. Muhtemelen 1. Kısım’daki kademenizden yaklaşık olarak 2 aşama düşük başlayacaksınız.

Son olarak, bu yama ile birlikte bir çok hata giderildi. Yama notlarının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.