Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valheim Yaz Ortası Güncellemesi Yayınlandı

Valheim 0.209.8 güncellemesi yayınlandı ve yeni yaz ortası içeriğinin yanı sıra hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getirdi.

Valheim 0.209.8 güncellemesi yayınlandı ve yeni yaz ortası içeriği, hata düzeltmeleri ve bazı önemli Steam Cloud kaydetme bilgileri getirdi. Artık bulut kayıtlarında sorun yaşamayacaksınız.

Steam yama notlarında da duyurulduğu üzere, Valheim’a yeni içerikler eklenmiş, ayrıca bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapılmış. Önceden, Steam Bulut kayıtlarındaki bir hata, aynı bilgisayarda birden fazla hesapta oynuyorlarsa oyuncuların ilerlemelerinin kaybolmasına neden oluyordu. Bu güncelleme ile bu sorun tamamen çözüldü.

Valheim 0.209.8 Güncelleme Notları

Valheim

Geliştirici Iron Gate Studio, oyunun kaydetme biçiminde değişiklikler yaptı, Bulut kayıtlarını Steam “userdata” klasörüne taşıdı ve yeni bir yerel klasör ekledi. Oyuncular, Bulutta hangi karakterlerin ve dünyaların bulunduğunu ve hangilerinin yerel olarak depolandığını kolayca görebilecek. Iron Gate, oyunculara değişiklikle ilgili ihtiyaç duyacakları tüm bilgileri vermek için bu konuya özel bir SSS ekledi. Geliştiriciye göre, oyuncuların farklı bir şey yapması gerekmeyecek.

Kaydetme sürecindeki değişikliğin yanı sıra, yılın bu zamanını kutlamak için yapı menüsünde bulunan bir Maypole, çiçek taçları ve turuncu, beyaz, sarı ve mordan oluşan yeni afiş renkleri dahil yaz ortası temalı eşyalar Valheim’a eklendi.

Ayrıca Valheim‘ın artık Unity 2020.3.33 sürümünde çalışacağı da doğrulandı, yani oyundaki çökme sayısı azalacak. Ayrıca evcilleştirilmiş hayvanlarda da düzeltmeler yapıldı, yani artık oyuncuları Haldor’un güç alanına kadar takip edecek. Bunun yanı sıra, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri yapıldı ve Yagluth’un saçları artık kontrolsüz bir şekilde havada uçmayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.