Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valheim Mistlands Güncellemesi Tüm Detaylarıyla Tanıtıldı

Valheim Mistlands güncellemesi, büyüleyici yeni bir biyom ekleyecek ancak aynı zamanda büyük tuzaklar ve yeni bir demirhane gibi ek özellikler de getirecek.

Valheim Mistlands güncellemesi; büyük tuzaklar, yeni bir demirhane ve yeni mantar çeşitleri gibi heyecan verici yeni mekanikleri tanıtacak. Iron Gate Studio tarafından geliştirilen hayatta kalma sandbox oyunu, Şubat 2021’den beri erken erişimdeydi. Bu yılın başlarında Iron Gate Studio, Mistlands güncellemesini duyurdu ancak görünüşe göre güncelleme adeta bir ek paket büyüklüğünde olacak.

İskandinav mitolojisine dayanan Valheim‘de bir Viking savaşçısının rolünü üstleniyoruz. Odin, oyuncuya krallığı takip eden kötü yaratıkları yenme görevini veriyor ancak bunu yapmak için oyuncunun zorlu vahşi doğada hayatta kalarak ve gelişerek güç kazanması gerek. Iron Gate Studio, yeni bir yay ve diğer özelliklerin yanı sıra örümcekler ekleyen Mistlands güncellemesinin tüm detaylarını paylaştı.

Valheim Mistlands Güncellemesi Detayları

Valheim Mistlands
Yeni demirhana böyle görünecek.

Yakın tarihli bir Steam gönderisinde Valheim Mistlands güncellemesiyle gelen birçok benzersiz yeni özelliği detaylandırıldı. Blog gönderisi, oyuncuların Mistlands bölgesine eklenen yeni tehditlerle mücadele etmek için yeni silahlara ihtiyaç duyacağını ve oyunun normal demirhanesinin bunları üretemeyeceğini ortaya koydu. Mistlands katmanı silahlarını oluşturmak için kullanılacak mistik yeni bir zanaat istasyonunun konsept sanatı, bilim ve sihri birleştiren bir tezgahı tanıtıldı.

Mistlands mantarlarının tuhaf yeni çeşitleri, yeni tarifler pişirmek için kullanılacak ve yeni bir büyük tuzak, oyuncuların kendi tuzaklarından kaçınmayı başarmaları koşuluyla devasa düşmanları yakalamasına izin verecek. Valheim Mistlands genişlemesi, Şubat ayında yayınlanan bir Valheim Buz Mağaraları güncellemesinin devamı olacak. Heyecan verici genişleme, oyunun dağlarına buz mağaraları ekleyerek oyuncuların karanlık zindanları keşfetmesine ve yeni tehditlerle yüzleşmesine izin verdi.

Buz Mağaraları güncellemesi, oyuna Steam Deck optimizasyonu eklemeye de hizmet etti ve Valheim oyuncularının hareket halindeyken hayatta kalma sanal alanı deneyimini yaşamasına izin verdi. Bakalım Valheim Mistlands güncellemesi beklentileri karşılayabilecek mi?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.