Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valheim Ashlands Güncellemesinden Yeni Detaylar Geldi

Valheim geliştiricisi Iron Gate, Ashlands'in estetiğini, çeşitli detaylarını ve ortaya çıkış amacını tartışan bir video serisi başlattı.

Iron Gate, Valheim‘ın bir sonraki büyük biyomu olan Ashlands hakkında birçok yeni detay açıkladı. Lavların ve aşırı sıcaklıkların olduğu ateşli bir bölge olan Ashlands, 2024’ün ilk yarısında oyuna dahil edilecek ancak öncelikle oyunun “beta test” sunucularında deneyimlenebilecek. Güncellemenin çıkış tarihinin yanı sıra yeni biyoma odaklanan bir video serisi de paylaşıldı.

Mistlands’den farklı olarak Iron Gate, Ashlands hakkındaki ayrıntıları açığa çıkarma konusunda çok daha şeffaf bir yaklaşım tarzı benimsedi. Geliştirici ekip, bölgede yetişen bitkilerle yapılan Et Püresi, Baharatlı Turta ve Baharatlı Marmelat gibi yeni yemeklere bile değindi. Ayrıca yeni ve çılgın zırhlar da üretebileceksiniz. Bu zırhlar, muhtemelen yeni boss savaşlarında işimize bir hayli yarayacak.

Valheim Ashlands Boss’u da Belli Oldu

Valheim Ashlands Güncellemesinden Yeni Detaylar Geldi

Gelen diğer içerikler arasında Ashlands kalelerini aşmak için yeni kuşatma motorları, Fallen Valkyrie isimli boss ve Charred isimli, ateşten kalpleri olan iskeletler yer alıyor. Ayrıca düşmanca olup olmadığı bilinmemekle birlikte, bölgenin sularında yaşayan devasa bir yılan da mevcut. Şimdilik güncelleme hakkında edindiğimiz bilgiler bu kadarla sınırlı ancak video serisinin devamı gelecek ve geldikçe yeni bilgileri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Çıktığı günden bu yana milyonlarca satış yapan ve oyuncuları kendisine bağlayan Valheim, Steam’de büyük bir hit haline geldi. Küçük bir ekip tarafından geliştirilen ancak yüzlerce saatlik içerik ile doyurucu bir deneyim sunan oyun, anlık 500.000 kişi tarafından oynanarak büyük bir rekor da kırmıştı. Şimdilerde de kemik kitlesini yaratan ekibin oyunu 20.000 civarında oynanmaya devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.