Valhalla Online Ön Kayıt Dönemi İle Oyunculara Ödüller Dağıtıyor

Valhalla Online yeni nesil RPG oyunu olarak Ocak 2019'da yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyun dünyasındaki hareketlilik her geçen gün artmaya devam ediyor. 2018 yılı biterken 2019’a sayıı günler kalırken rekabet ortamı da kızışmaya başladı.

blank

Yoozoo Games tarafından geliştirilen ve Ocak 2019’da karşımıza çıkacak olan Valhalla Online adını efsanevi Valhalla mitolojisinden alıyor. Yeni nesil RPG oyunu olarak 2019 yılında adından söz ettirmeye istekli olan yapım oyuncuların büyük bir beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Türkçe dil desteğine de sahip olacak olan yeni nesil RPG oyunu 3D grafik açılarına sahip olacak.

League of Angels, Legacy of Discord, Era of Celestial gibi oyunlarla ülkemizde tanınan Yoozoo Games, Valhalla Online’ın ön kayıt döneminin açıldığını duyurdu. Yapımcı ön kayıt yaptıran tüm oyunculara 300 TL değerinde olan ‘Muhteşem Kahraman Paketi’ni ücretsiz olarak hediye edecek.

Merakla beklenen yeni nesil RPG oyununda amaç altın şehir olan Valhalla’yı ve kraliyet ailesini korumak olacak. Oyuncular dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı önlemler alacaklar. Ustaca hazırlanmış 3D grafik açılarına sahip olan yapım, etkileyici zoom yeteneği ve sürükleyici oynanışı ile kısa sürede geniş kitlelere ulaşacak gibi görünüyor. Günün her saati açık olacak olan PvP modu ile oyuncular eşsiz mücadelelere imza atacaklar.

Oyunun özelliklerinden söz edecek olursak şöyle:

Benzersiz Stratejiler: Üç farklı sınıfın yer aldığı oyunda 9 özel ekipman seti yer alacak. Oyuncular kendi taktiklerini oluşturabilecekler.

Yetenek Tabanlı PvP Savaşları: Oyun içerisinde ayrıntılı görsellerle desteklenmiş 51 etkili beceri yer alacak. 30 farklı yeteneği ve zengin yapısı ile oyuncular farklı PvP oynanış seçeneklerine sahip olacaklar.

İşbirliği: Oyun içerisinde yer alan 60 güçlü muhafız desteği ve üçlü takım kurma seçenekleriyle hem PvE hem PvP sahnelerinde ortaklık anlaşmaları yapılabilmektedir.

Dileyen oyuncular buradan oyuna ön kayıt yapabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol