Valfaris’in Demosu Yayınlandı!

Valfaris'in demosu oyunculara sunuldu.

2019 yılının beklenen oyunları arasında yer alan Valfaris konsol ve bilgisayar platformu için geliştirilmeye devam ediliyor.

Steal Mantis tarafından geliştirilen ve 2019 yılı içerisinde Digital Uppercut Productions tarafından yayınlanacak olan Valfaris tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak. Bizlere atari oyunlarını hatırlatacak olan yapımda görsel efektler yoğun bir şekilde karşımıza çıkacak. 2D grafik açılarına sahip olacak olan oyunda ilerlemeye dayalı bir yapı yer alacak. Oyuncular ilerledikçe fantastik yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve onları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar.

Uzayın uzak bir köşesinde kapılarını oyunculara açacak olan Valfaris, 31 Aralık’a kadar demo olarak oynanabilecek. Steam üzerinden bilgisayar oyuncuları için yayınlanan demo 31 Aralık’tan sonra yayından kaldırılacak. Acımasız savaşlar ve ölümcül düşmanların karşımıza çıkacağı yapımda muhteşem piksel grafikleri ile oynayacağız. Benzersiz çok sayıda silah modelinin karşımıza çıkacağı oyunda ilerledikçe daha güçlü ölümcül düşmanlar ile mücadele edeceğiz.

2019 yılı içerisinde konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan Valfaris, net çıkış tarihini ve fiyatını henüz duyurmuş değil. Dileyen bilgisayar oyuncuları şuan demoyu Steam’den indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 or 8
  • İşlemci: 1.5 Ghz or faster
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol