Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vahşi Batı Aksiyon Oyunu Kill The Crows’un Demosu Yayımlandı

Krafton'un bünyesindeki video oyun geliştiricisi 5minlab, yeni Vahşi Batı aksiyon oyunu Kill The Crows'un demosunu Steam'de yayımladı.

Mobil platformlar için geliştirdikleri Smash Legends ile büyük bir başarıya imza atan 5minlab, yeni Vahşi Batı aksiyon oyunu Kill The Crows ile aynı etkiyi PC’de de göstermeyi hedefliyor. Oyuncuları Vahşi Batının silahlı çatışmalarına ve hızlı tempolu heyecan dolu aksiyonuna davet eden oyun, demosuyla karşımıza çıktı. Kill The Crows’ta oyuncular, Vahşi Batı’nın çarpık, lo-fi bir versiyonunda intikam peşinde koşan Isabella adlı bir silahşorun tozlu, mahmuzlu botlarını kuşanıyor.

Cesur kahramanımız, oyun boyunca hepsi karga benzeri yaratıklara dönüşmüş düşman ordularıyla karşı karşıya geliyor. Bu dönüşümün nasıl gerçekleştiği ise oyuncuların hikâyenin derinliklerine indikçe keşfedecekleri gizemlerden biri. Kill The Crows’ta tasvir edilen Vahşi Batı, tek bir başıboş kurşunun bile Isabella’nın yolculuğunu bir anda sonlandırabileceği, hatayı affetmeyen bir dünya.

Kill The Crows, Hızlı Tempolu Bir Aksiyon Sunuyor

İzometrik bakış açılı oyun ekran düşmanlar ve uçan mermilerle gittikçe daha kalabalık hale gelirken oyuncuların hayatta kalmak ve savaşmaya devam etmek için hızlı hareket etmesi ve tepki vermesi gereken bir oyun. Isabella olarak oyuncular, diledikleri yöne yuvarlanarak gelen bir saldırıdan hızla kaçabiliyorlar. Oyuncular ilerledikçe isteğe bağlı hedefler, Isabella’nın cephaneliğini yeni ateşli silahlar ve becerilerle yükseltmek için fırsatlar sunuyor.

Kill The Crows steam

Bununla birlikte, Isabella’nın silahları da boss’lar dahil olmak üzere birçok tehdidi tek vuruşta ortadan kaldırabilecek güçte. Oyuncuların becerikli saldırıları özel bir saldırı gerçekleştirmek için harcanabilen “Güç Gösterisi” (Showdown) sayacını dolduruyor. Bu saldırıda oyuncular, zamanı geçici olarak dondurup bir grup hedefi işaretleyebiliyor ve hepsini aynı anda ortadan kaldırabiliyor. Showdown saldırıları Isabella’nın tabancasının otomatik olarak yeniden yüklenmesiyle sona eriyor ve oyuncular aksiyona hız kesmeden dönebiliyorlar.

Kill The Crows demosu 1 Ağustos’a kadar sürecek Smash Legends kupon etkinliğiyle birlikte an itibarıyla Steam üzerinden indirilebilir durumda. Etkinlik sırasında toplam 50 öldürme puanı alan oyuncular, 1.000 kredi, 1 Özel Efsun Kutusu ve 1 sınırlı sürüm etkinlik simgesinin kilidini açmak için Smash Legends de kullanılabilecek bir ödeme kodu alacaklar. Krafton bünyesindeki 5minlab tarafından geliştirilen oyunun ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.